отримати, що свіжий молодий вид

Фонтан молодості. Ми всі чули про нього, навесні, що напій з яких надає вічно юного тіла. Це легенда, всі ми в той чи інший момент бажаю існувало. Якби це було можна тільки уявити, скільки часу пройде, перш ніж вона була повністю розряджена.
Ми всі хотіли б повернути нашій молоді, якщо не вічно принаймні, на час. У той час як фонтан може бути легендою, ми створили різні продукти, призначені для досягнення такої ж. Антивіковий продукції, починаючи від вітамінів для зморшок креми і безліч інших вигадки продають у швидкому темпі, не тільки жінок, але й чоловіків намагаються зберегти свої молодий вигляд протягом багатьох років у майбутньому.
Ми дивимося в дзеркало і уважно ознайомитися гусячі лапки, лінії сміху, мімічні зморшки, зморшки і складки, які ми збирали протягом багатьох років. Як кільця на дереві, ці лінії і складки служать щоб підкреслити той факт, що ми отримуємо старше. Це не допоможе, дивитися на знімок, зроблений з нас у молодому віці, в якому жоден з цих ознак не було видно. Стійкий потік омолоджуючі зволожувачі ввели ринку, “гарантовано”, щоб зробити ефективну боротьбу з страшною гусячі лапки та інші ознаки.
Зараз більшість споживачів, ймовірно, трохи підозрілим, можливо, дуже підозріло заяв, зроблених на продукцію на полицях. Деякі з “магічних” інгредієнтів добре відомі, інші ні. У будь-якому випадку хороший питання, щоб запитати, як це продукт збирається реагувати на моїй шкірі? Там, здається, не бути просте рішення, що дійсно кращий продукт для людини.
Активний інгредієнт, таких як ретинол, форма вітаміну А, є основним активним інгредієнтом для багатьох зморшок креми і ретинолу основі кремів дійсно часто більш ефективні в боротьбі зі зморшками, ніж у випадку з іншими продуктами. Ретинол сприяє розвитку нових клітин поверхні, а також збільшує кількість колагену в шкірі, поєднання зниження хоча і не повністю усунути, зморшки.
Ще один інгредієнт, який користується популярністю в боротьбі зі старінням зволожувачів є альфа-гідрокси кислоти або АНА. АНА є активний інгредієнт у хімічного пілінгу, але концентрація в омолоджуючий крем дуже низьким, в результаті лише невелике лущення ефект. Використання АНА в зморшок креми впливає блиск на шкірі, піддаючи під нові клітини.
Так чому ж деякі зморшок креми краще, ніж інші? Відповідь, швидше за все, знаходяться в концентрації активних інгредієнтів. Крем може вимагати, щоб утримувати ретинол, але він може бути присутнім в такій невеликій кількості, що було б неефективним. З іншого боку, крем з більш високим відсотком ретинолу цілком може бути дуже здібним освіжаючий і ущільнює шкіру, що росяній, молодий вид.
Якщо ви знаходитесь в ринку для антивікової крем, переконайтеся, що у вас є факти. Тепер, коли ви запитали: «Чому деякі зморшок креми краще, ніж інші?” Ти озброєнні себе інформацію, яку ви повинні відкрити для себе джерело молодості для себе!