найдосконалішими методами принести свої коси повертається до життя

Ми обожнюємо і влітку, але в літній сезон насправді не подобаються наші локони. Охорона і омолодити замки з цим професійно і в будинку-пропозиції. Разом із зручними погодних умов обставин, з’являються світлові сонце, морський бриз, солона вода мінеральна, хлоровані басейни і жорстоких компонентів поза дверей. Наші зими-зношених почуття, можливо, буде вдячний за пік сонця, але наша шевелюра благаючи вказує безпеки.

Довірте свої замки охоронець і зброю з цими замками економії керівні принципи:

У салоні

Друк його дюйма
Ваша шевелюра потік має кутикули рівнів, які повинні встановити квартиру з’являються з глянцевою і шовковистою. Сонця і тепла передач підвищенню ступеня тих, додаткові підстави шкоди і менше блиску.

Запит ваш художник для замків типу відповідні деталі для кріплення кутикулу і складання точний тип вологою.
Консервативний кутикули дозволить повторити сяйво від кожного потоку й надасть вашій коси глянсовою обробкою і м’якими.

Глянцевий локони. Зателефонуйте в салон кожну шести до восьми тижнів для блискучою обробкою поведінки, яка охоплюватиме і охороняти ваші замки, і підтримку в запобіганні будь отримати забарвлення від зникнення. Melanson відкриєш цю напівпостійний видимий колір закриє потік коси, бо зібрати на його кутикулу, виконуючи у вигляді прозорого укриття.

Залиште його в чистоті.
Поки ви перебуваєте в для вашого блиску зціленні, просити художника для акуратної, які залишаться ваші кінці очистити і зменшити шкоду.

в резиденції:

Страйк пляжу – з занепокоєнням. Бічі елементи, подібні з солоним морем і палючим сонцем грубі на локони.
Щоб захистити ваші коси з освіжаючих з, нанесіть незмивний кондиціонер для вашого просоченої шевелюрою, не висохла вона, і звернути вашу волосся знову в сексуальний поні, говорить Melanson.

fuzzed поза.
Ви моди ваша шевелюра ретельної досконалості, вийти у вологу літню погоду проблеми і whamo – завивають напад! Зберігайте до по боротьбі з вологістю елементи, щоб зафіксувати ваші погляд так надмірної вологості в повітрі не буде завивати ваші бездоганні моди.
Melanson пропоную Flat Out KMS Каліфорнії зниження вологості спрей, для наклеювання в завершених погляд.

Випуск з обережністю. Якщо ви перевантажені з жирною, масивні коси, оцінимо Ваш приборкання звичай. Швидке кріпляться до жирної шевелюрою, що відносяться лише створення від центру до обробки вашого волосся – ухилитися від кореня, в якому гіперактивністю сальних залоз будуть засмічуватися волоссям.

З вашої шафи

Ряд застави зазвичай, на дому зцілення для активізації вашої локони. Melanson порадив, проте, що такі дії є лише приємною справою на кутикулу волосся, і не гострі рядки.

Тим не менше, якщо ви шукаєте для все природно, швидко усунути вибір на Вашу труднощі коси, захопіть Пориньте у свій кабінет і дати концентрацію в:

Спайк удару. Якщо ви до цих пір ноу-хау від надлишку жиру в ваших замків, киньте деякі англійської солі в невеликій крихти вашого купатися (два по 3 чайні ложки на чашку частково рідких купатися) для сухої голови волосся ретельно очистити, що буду занурюватися до складу олії. Після руб 1 столову ложку суміші, щоб ваші замки, не ігноруйте купатися!

штовхаючи в бік.
Якщо польські та системи є те, що хоче, ваші коси, били яйця і втирати його в не так давно купаються локони. Після п’ятихвилинного дії сидить, промити холодною H2O – Ви не хочете яєчню на шкіру голови так що впевнений, що питна вода є свіжою!

Дійсно, як майонез.
Майонез – фактичні точки – велика форма засобу для досягнення глянцевого замки.
Масаж за допомогою майонезу ваші коси, попередньо в основі і зворушливо все по різьбі.
Оберніть ваші коси з синтетичними (шапочка для душу або синтетичні обгортки буде робити) і накрити теплим, вологим рушником. Дозвольте вашої шевелюри занурити до дії протягом 30 хвилин, а потім прибирати два рази, щоб відведіть убік Goopy депозит Майо.

Правильний вибір масла. Якщо ваша шкіра голови і нитки, як пустеля Сахара, помістіть себе осторонь висихання із затишним поведінки нафти, яка буде вказано ваше сухий шевелюрою. Помірний практично п’ятдесят відсотків чашки оливкової олії і втирати його через ваші коси, зосередивши увагу на сушарку фракції, як ви йдете в сторону від голови. Увімкніть ваше волосся в синтетичних і гарячим рушником і дайте діяльності сидіти протягом приблизно частково годину.
Знежирене знову купатися в пізнішій версії; купатися з сухою голови волосся шампунем право.

Відмінно блондинка. Золотий волоссям красуні можуть запропонувати своїм нудним коси поштовх блиск і інтенсивність за допомогою ромашки.
За 10 хвилин, 3 крутих ромашковий чай мішків (або дві столові ложки листового чаю) у п’ятдесят відсотків чашку гарячої води питної, а також використовувати охолоджені, напружена рідини в якості барвника підвищення останньої промивки.

Bubbling брюнеткою. Як ваші світловолосі приятелів, ваші коси може досягти поліпшення кольору з речовиною встановити у вашій шафі.
Крок дві столові ложки сушеного розмарину в дві чашки гарячої H2O протягом приблизно 10 хвилин. Перебування на рідину, свіжий, травми, і використовувати в якості попередньої прання.