зволожувачі і ви (частина 2)

Пошуки великого зволожувач ніколи не закінчується. Ті, у кого суха шкіра, особливо в пошуку правильний зволожуючий крем в надії, що він буде доставляти і, отже, поліпшення рельєфу листкове, нудно, свербіння, відчуття і жорсткої шкіри.

Ви знайдете багато варіантів зволожуючий на стіл, або, скоріше, полицях магазинів. Є певні елементи, які ви хочете, щоб ваш зволожуючий крем, щоб їсти, тим більше що у вас суха шкіра, яка вимагає цих елементів. Шкіра однієї людини може бути більш сухим, ніж шкіра іншої людини, тому в залежності від того, як багато або як мало вологи вашої шкіри вже, ви можете більше визначених інгредієнтів або здібностей

Імітатори структуру шкіри. Деякі експерти там також відноситися до цих інгредієнтів, як вода зв’язуючих. Зволожувачі є прекрасним прикладом води зв’язуючих. Ви потребуєте воді, щоб залишитися у вашій шкірі, або, якщо речовини між клітинами шкіри знаходяться в стадії висихання, потім інгредієнти надання цієї допомоги може допомогти повернути воду, яка була втрачена.

Маючи ці інгредієнти імітують структуру вашої шкіри може допомогти зберегти клітини і речовин між клітинами зволоженою, щоб залишитися здоровими довше, тим більше, що вода також не зможуть втекти, втекти або менш легко. Ваша шкіра може працювати як слід, тому що це не голодували, як вологість, а також поліпшити вашу шкіру поверхні, змінюючи його від нерегулярних, щільно, і навіть листкове, пружних і гладкою.

Анти подразників. Багато речей можуть викликати роздратування. Ви можете навіть не знати, що щось не подразнює шкіру. Всі ви знаєте, що ваша шкіра суха. Але пам’ятайте, знаючи це півсправи. Так що може бути дратівливим шкіру? Будь-яка кількість побутових предметів та екологічні аспекти можуть дратувати шкіру.

Все, починаючи від косметики для сильного вітру і сонця може отримати вашу шкіру в шум, або принаймні одним м’яким. Анти подразник може допомогти блокувати подразники, а також дозволяють вашій шкірі деяких вниз час, даючи це період, в який він може зцілювати. Якщо ви не дають шкірі можливість відновити себе, проблеми стануть тільки гірше, і у вас буде більше шляху до здорової шкірі.

Є багато анти подразники, там ви можете використовувати, щоб допомогти роздратування бойових шкіри. Спробуйте подивитися на природні засоби, такі, як кора верби і алое.

Антиоксиданти. Інша форма пошкодження, які можна зробити, щоб ваша шкіра пошкодження вільними радикалами. Ці руйнівні допомогою молекул при пробої шкіри, і це до вас, щоб зупинити їх якомога більше. Це де гарний антиоксидант може увійти Антиоксиданти допоможуть ремонту та запобігання шкоди від цього не відбувалося, підхопивши вільні радикали, надаючи шкірі шанс на успіх.

Іронічна зрозуміють, що потрібно обмежити ваші антиоксидантні зволожувач повітря і світла або він почне руйнуватися. Тим не менш, ви можете легко уникнути цієї проблеми шляхом купувати лосьйон, який зберігається в контейнерах, що не зроблені зі скла, прозорого пластику, або будь-який інший легкий матеріал може пройти.

Стільникові комунікаторів. Інгредієнти, які допоможуть вашій шкірі поводитися, як це повинно трохи схожа на структуру шкіри наслідувачів, за винятком цих активно працювати з живими клітинами шкіри. Медичні журнали називають ці компоненти клітинної сигналізації та робота була зроблена, що висуває теорію, ці речовини надають нормальній поведінці на клітини.

Пошкоджені клітини шкіри, які відтворюють зробить аномальних клітин, але ці інгредієнти можуть допомогти передачі повідомлень на ці клітини шкіри, які дозволяють їм знати, як вони повинні діяти. Це звучить дивно, майже як те, що ви могли б знайти в науково-фантастичного роману, але це дуже реально. Сучасна медицина розвивається весь час, і це все ще нова технологія. Існує багато бути реалізована з мобільного спілкування інгредієнтів і здоров’я шкіри.

При виборі зволожувачі ви можете також зіткнутися з головоломкою денних зволожуючих кремів проти нічних. Вам дійсно потрібно окремий зволожуючий крем для різний час дня? Відповідь на це немає.

Там немає зволожуючий крем, який буде мати різні і чудові результати залежно від того, коли ви носите його. Так, денні та нічні зволожуючі, ймовірно, мають окремі інгредієнти (такі як сонцезахисний крем), але поки вони забезпечують шкіру з тими ж перевагами, як описано вище, немає ніякої необхідності, щоб розділити ваші гроші або ваш час, коли справа доходить до цих зволожуючі креми.

Ця інформація повинна пролити світло на зволожуючий лабіринту ви можете відчувати. Беручи свій час, робити ваші дослідження, і вибрати з розумом, ви повинні бути в змозі знайти одну велику зволожуючий саме для вас.