дізнатися, як зробити свої власні парфуми

Пошук ідеального аромату може бути складним і важким завданням. Часто у вас є уявлення про те, тип аромату ви шукаєте, але як тільки ви входите в парфумерний магазин і знайти десятки різних ароматів закрученою навколо вас до висновку, що ідеальний аромат може бути ускладнене. Один із способів уникнути цього, щоб створити свій власний аромат з використанням ефірних масел. Створення парфумів може бути набагато простіше, ніж багато людей собі; з розумною нюху і невеликого експерименту ви знайдете ви можете створити кілька унікальних і особистих ароматів.

ознайомитися з ефірними маслами

Перший етап створення парфумів, щоб ознайомитися з різними маслами. Для того, щоб зробити великий духів потрібно не тільки працювати, як кожен запах нафти, але в одну з трьох категорій увагу він буде вписуватися в. Нотами діляться на три категорії (верхній, середній і базовий) і створення збалансованої суміші з трьох є найбільш важливою частиною створення духів.

Базові ноти

Кожен тип примітки триває протягом іншого періоду часу після того, як парфуми застосовується. Базові ноти зазвичай пробудити приблизно 30 хвилин після того, як парфуми застосовуються і вони аромати, які залишаться на все решту дня. Як правило, це багаті і землистий аромати, такі як ваніль, сандал.

середні ноти

Середні ноти очевидним тільки після того, духи застосовується, але вони, як правило, розходяться приблизно через годину. Середні ноти тягнути верхні ноти і базові ноти разом і часто квіткові або ароматичні аромати, такі як жасмин, троянда, чебрець і шавлія.

Верхні ноти

Останні ноти є ті, які мають найменшу тривалість життя. Верхні ноти різкого початкового аромати, які вдарю вас, як тільки духи застосовується. Ці аромати зазвичай тривають всього кілька хвилин, перш ніж дати шлях до затяжної середньої і базової ноти. Вони часто фруктові аромати лимона, мандарина і грейпфрута.

створення парфумів

Після того як ви вибрали ефірних маслах якій вам подобається тверда частина закінчена. Ви проста додати комбінованих масла розчином-носієм (зазвичай масла, як масло жожоба) з раціоні 20% ефірних масел 80% масла-носія. Додати цю суміш до унцію або два з чистого зернового спирту (або горілки, якщо його немає) і залиште суміш на відпочинок. Час відпочинку буде змінюватись в залежності від того, як ви хочете потужну кінцевого продукту, щоб бути. Після цього у вас буде свій особистий і унікальний дешевими духами.