гліколева кислота – стародавні краси омолоджуючі секрет – Adorage

Всім відомо, Клеопатра, AOS секрет краси та молодості-Її Високість була відома своєю ванни молока. Молоко упакований з молочної кислоти і одного з кращих альфа-гідроксильні кислоти. У 90-х роках 20 століття, А. І. вона була заснована, що гліколева кислота (ГК) є ідеальним компонентом для догляду за шкірою, не тільки для людей з серйозними проблемами шкіри, але і як великий антиоксидант, забезпечуючи захист від вільних, Äìradical пошкодження, навіть краще, ніж вітамін C, але допомагає зменшити сухість шкіри, значно поліпшити зовнішній вигляд старіння шкіри, може стимулювати вироблення колагену, тому шкіра навчається, AU акт, AU молодше.

Adorage є першим розкоші, престижу догляду за шкірою лінії об’єднати ніжні нейтралізовані GA і активні інгредієнти, такі як вітамін С, гіалуронова кислота, ретинол з одним зі світових, AOS найбажаніших ботанічних рецептів.

Гліколева кислота прискорює оновлення клітин, живить суху шкіру, зменшує пігментні плями і може допомогти з акне. З рівнем 10-15% GA, а також природні антиоксиданти, Adorage, AOS продукти здатні поліпшити шкіру, AOS текстуру і тон, зменшити поява тонких ліній, і навіть пригнічують проривів.

На відміну від інших версій Г.А., Adorage використовує напів-neutrolizes формулу, яка б означала, що Adorage видаляє дуже дратує іонів гідроксонію в гліколева кислота. Після того як ці іони будуть видалені, Adorage формула здатний стимулювати клітини шкіри оновлюватися, підвищення рівнів glycosaminoglycane внутрішньошкірний, а також кількість колагену в шкірі, все не викликаючи роздратування або підвищеної чутливості.

Хоча Adorage, AOS нейтралізовані формі GA безпечна для чутливої ​​шкіри, отшелушивают інгредієнт робить колір обличчя. Для захисту знову відкриті ділянки шкіри від шкідливих ультрафіолетових променів, Adorage використовує настійно закликає застосовувати сонцезахисні креми на інші продукти щоранку.

Adorage є єдиним догляду за шкірою лінії об’єднати GA і ретинолу в тому ж банку на ніч режиму. Ця здатність AdorageMD об’єднати GA і ретинолу є унікальним в по догляду за шкірою ринку.

GA і ретинолу є ключовими компонентами для шкіри, AOS пілінг, який був первинним рішення для захисту від старіння протягом багатьох років. Шкіри призначена для безперервного замінити епідермальних шарів, оскільки розведеної епідермісу може впустити інфекції або призвести до втрати рідини, обидва з яких є небезпечними для життя. Єдиний аспект епідермісу, який суттєво залежать від віку це швидкість його обороту. Причина-шкіра жадає поживних речовин, але кровопостачання з ними продовжує знижуватися. Відлущування збільшує клітини оборот і відновлює товщину і цілісність епідермісу бар’єр, тим самим збільшуючи роботу дерми (де фактично відбувається старіння) та кровопостачання з поживними речовинами.

Як тільки ви починаєте на Adorage, AOS продуктів, ваша шкіра буде виглядати краще негайно. Ви побачите вашу шкіру більш пухкими, деякі тонкі лінії зникне, і глибокі зморшки стають більш гладкими.