Ліпосакція статтю для R MAG

Ліпосакція є однією з найбільш поширених косметичних процедур, що виконуються у Великобританії. Методика була вперше виконана у Франції більше 30 років тому і в даний час часто проводиться під наркоз. Методика включає в себе видалення жирової тканини під шкіру через порожнисті трубки всмоктування.

Я часто бачу пацієнтів для консультації про ліпосакції в сторожці клініки в Нортгемптон. Це вибір часто задаються.

Як видалити жир?
Ряд маленьких розрізу в районі передбачуваного ліпосакції. Стерильна рідина потім проникли в області, щоб допомогти розчинити жирової тканини. Образотворче порожнистої всмоктуючої ріпаку потім поміщаються в тканини і жиру видаляються.

Що таке припухлі ліпосакції?
Це ліпосакція, в яких рідина проникла в область до ліпосакції відбувається. Це сприяє розчиненню жирових тканин, що робить його легше видалити. Це також зменшує синці швидкості післяопераційного відновлення.

Хто підходить для ліпосакції?
Ліпосакція, як правило, використовується для видалення локалізованих ділянок жиру. Незважаючи на втрату ваги і вправи багато людей знаходять це важко зменшити вперті ділянок жиру. Ліпосакція ідеально підходить для цих областей, але не є рішенням, якщо ви дуже надмірна вага.

Скільки жир видаляється?
Це залежить від індивідуальних особливостей і області. До 12 фунтів тканини можна безпечно видалити за один раз.

Які області можна лікувати?
Найбільш часто оброблені ділянки у жінок живіт, стегна, коліна і внутрішні і зовнішні стегна. Чоловіки зазвичай розвиваються жирових відкладень на передній частині живота і шиї регіонах.

Варто ліпосакція допоможе целюліт?
Номер ліпосакція видаляє глибокі жиру і целюліту формується поблизу поверхні. Процедури, такі як мезотерапія Endermologie і спеціально розроблені для лікування целюліту. Ви зможете обговорити, яке лікування найкраще підходить для вас під час додаткових консультацій у сторожці клініці.

Скільки часу це займе мені погладшати?
Це змінюється між окремими особами, області лікуванню, і кількість жиру видалені. Деякі пацієнти повернулися до відносно нормальної діяльності протягом тижня. Якщо більше жирової тканини була видалена цілком ймовірно, відновлення займе трохи більше часу.
За перші 2-3 тижні після лікування вам буде оснащена підтримкою одягу. Це стосується легкого тиску на оброблених ділянках допомагає зменшити синці і прискорити дозвіл набряк.

Ліпосакція є часто виконуваних і успішної процедури. Однак він не підходить для всіх. Якщо ви роздумуєте про лікування будь ласка, зв’яжіться з офісом пана Річардса отримати інформаційний пакет або організувати додаткові консультації.