Лазерне видалення рубців позбавитися від шрамів

У всіх нас є їх – різні шрами від невдач і нещасних випадків. Коли вони будуть в помітною частини нашого тіла, вони можуть викликати збентеження і зруйнувати нашу впевненість у собі. Непривабливі шрами не повинні дотримуватися з вами на все життя, хоча. Сучасна пластична хірургія зробила можливим, щоб видалити або значно зменшити поява більшості типів шрамів. Процедури швидкої, безпечної і вимагають практично ніякого відновлення. За допомогою кваліфікованого пластичного хірурга, ви можете позбутися від усіх цих маленьких нагадування про минулі падінь і аварій.

Багато невеликі рани заживають повністю, без прояву шрам, але великі рани і рани, які заразилися майже завжди закінчуються шрами. Рубці, що відбувається, коли є занадто багато чи мало колагену в шкірі, як рана заживає.

процес

Пластична хірургія називається Лазерне видалення рубців чудово використовує лазери для випаровування верхніх шарів шкіри над шрамами. З верхніх шарів немає, свіжої шкірі розкривається і зовнішній вигляд рубців зведений до мінімуму. Лазерне видалення рубців зазвичай проводять при поліклініці, пацієнт отримує місцевої або загальною анестезією залежно від ступеня видалення рубця належить зробити. Більшість видалення рубців косметичні операції займають менше ніж за дві години, щоб закінчити.

коли це може допомогти

Лазерне видалення рубців хороший для тих, які мають одну з цих трьох типів рубців: атрофічні, гіпертрофічні, келоїдні або. Атрофічних рубців включає від акне і інших шкірних захворювань, які викликають затонулого в точках в шкірі. Косметичні хірурги використовують СО2-лазерів, щоб усунути ці типи шрамів. Іноді ін’єкції колагену також використовуються, щоб заповнити шкіру під акне марок. Гіпертрофічна рубців означає рожеві шрами прямо на початковій ділянці рани, які піднімаються вгору і товстим. Келоїдних рубців є, що виходить за рамки первісної площі рани, виходить червонувато-фіолетовий, і піднімається над навколишньою шкірою. Пластичні хірурги використовують або Er: YAG лазери або 585-нм імпульсних лазерів на барвниках на гіпертрофічних і келоїдних рубців.

коли він не може

Лазерне видалення рубців не рекомендується для людей з шкірою проблеми, як псоріаз, дерматит, і кістозні акне. Він також не можуть бути особливо ефективні для людей з темною шкірою.

відновлення після лазерного видалення шраму

Біль і дискомфорт, як правило, мінімальні після видалення шрамів лазером і більшість пацієнтів додому в той же день. Будь-який біль зазвичай можна керувати за більш-рецепта ліки болю. Інші догляд відновлення включає в себе використання антибіотиків мазі, регулярні бинти, холодний компреси, і, можливо, рецепт антибіотиків.

ризики

Побічні ефекти і ризики цієї косметичної операції рідкісні, але вони існують. Вони включають в себе ризик гіперпігментації (коли ділянки шкіри поверне більш темним, ніж навколишня область), алергічні реакції, і інфекції. Вибір кваліфікованого пластичного хірурга і після його або її вказівками точно, дозволить значно скоротити ризик ускладнень та підвищення рівня задоволеності процедури.

Хоча Є кілька ризиків, гарною новиною є те, що більшість шрамів добре реагують на методи косметичної хірургії. Хоча лазерні методи видалення рубців дорожче, ніж дермабразія або будь-який інший метод видалення шрамів, але це, звичайно, варто ..