Лазерна епіляція – основи

Лазерна епіляція стає все більш популярним кожен день. Більшість з нас є свої уявлення про це лікуванні. важливо знати науку та мистецтво лазерної епіляції, перш ніж вирішити, щоб отримати лікування за допомогою лазера для видалення волосся.

Що лазером лазер концентрований промінь світла, який складається з однієї довжині хвилі. Цей промінь не розсіюється світло навколо, але він фокусується на одній точці. Тому енергія випромінювання дуже висока. У цій епіляції лазерна енергія використовується для нагріву і спалити волосяних фолікулів. Повна назва лазер посилення світла при індукованому випромінюванні.

Як Лазер видаляє волосся, коли лазер фокусується на шкіру, він залучали до пігмент волосяного фолікула. Лазер нагріває волосяні фолікули і записує його на корені. Чим темніше кольору волосся, краще результати. Точно так само шкіра повинна бути світлою інакше шкіра також привертає лазерних і отримує пухирями. З останніх подій ця можливість стає все усунути, але ви повинні поговорити зі своїм лікарем про ваші волосся і колір шкіри і очікуваними результатами.

Ви можете знайти більш детальну інформацію про кількість процедур вам може знадобитися, очікування результатів, побічних ефектів і кваліфікації фахівця, перш ніж ви приступите до лікування.

Ця стаття тільки в інформативних цілях. Ця стаття не призначена для медичної консультації, і він не є заміною для професійного медичного ради. Будь ласка, зверніться до лікаря для вашої медичної проблеми. Прохання слідкувати за будь-яку пораду в цій статті, лише після консультації з лікарем. Автор не несе відповідальності за будь-який результат або пошкодження внаслідок інформації, отриманої з цієї статті.