Головна Засоби захисту для шкіри blemishing

Плями на шкірці є спільною проблемою шкіри, які люди не мають великого знання. Від підлітка, щоб літня людина, дефекти шкіри можуть виникати через різних внутрішніх і зовнішніх факторів, ці люди відчувають.

що таке плями на шкірці? Плями на шкірці також часто називають гіперпігментації. Це пов’язано з зміна кольору шкіри або темні плями, які проявляються після прища прориву. Це також викликано білою головою і чорними головами. У загальному значенні, ці сліди залишені ці згадані проблеми шкіри. Але іноді дефекти шкіри приносяться такі фактори, як старіння, стрес, занадто багато макіяжу, УФ-променів і забруднень.

Прості домашні засоби, які ви повинні спробувати: деякі домашні засоби, які допоможуть вам досягти більш рівномірного тону шкіри, ось деякі з таємниць природи для красивої шкіри.

Свіжовичавлений лимонний сік. Справді, це один з дарів природи до краси. Щоб допомогти позбутися меланодермії та інших потемніння шкіри, вичавити свіжий лимон і промокніть лимонний сік до ураженої частини.

Огірковий сік також хороший спосіб, щоб освітлити темні пігменти і меланодермії. Можна натерти на тертці огірок і вичавити сік або його можна застосувати тертого огірка прямо в обличчя.

Візьміть трохи сандалового влади і змішати його з водою, щоб створити пасту. Застосуйте цю пасту в тих областях, де у вас є плями. Сандалового дерева створює заспокійливу дію на прищі і плями, які є болючими. Сандалове дерево добре для отримання чистої ясною акне вільної шкіри.

Є імбир і часник, щоб позбутися від плям і прищів. Імбир і часник мають чудові антибактеріальними властивостями і вважаються природними антибіотиками.

Вистачає вітаміну С у вашому раціоні. Здорова дієта багата на вітамін С допомагає в розробці справедливих і гладкої шкіри. Переконайтеся, що ви берете свій рекомендована доза вітаміну С, щоб позбутися від меланодермії та інших темних плям у вашій шкірі.

Уникайте занадто багато сонця. Захищайте шкіру крем з сонцезахисним кремом, коли ви йдете на відкритому повітрі. Можливо, ви захочете, щоб уникнути сонця особливо опівдні, коли спека інтенсивним. Також носити сонцезахисні окуляри, щоб захистити шкіру навколо очей.

Візьміть трохи мигдального влади і змішати його з чистою рожевої води для створення пасти. Застосуйте цю пасту на уражені ділянки і залишають на 45 хвилин, перш ніж змити його водою. Мигдаль має вітамін Е, який дуже корисний для шкіри. Якщо ви будете слідувати належної рутинної лікування ви зможете позбутися від плям протягом декількох тижнів.

Візьміть кілька помаранчевих дзвін і подрібнити його, щоб отримати пасту. Застосуйте цю пасту на ваші прищі і прищі. Якщо ви використовуєте це лікування регулярно плями зникнуть.