як уникнути хірургії грудей перегляду

У Avosant Хірургічне Associates, грудей ревізійної операції в загальній операції, виконуваної д-р С. Даніель Golshani у своїй практиці пластикової хірургії в Беверлі-Хіллз. Загальновідомо, що тисячі жінок проходять операції по збільшенню грудей на щорічній основі в Сполучених Штатах. Значна частина цих процедур, за словами доктора Golshani, виконуються без сплати належної уваги всі змінні, які визначатимуть хороший результат для пацієнта. З урахуванням сказаного, при суворому увазі до деталей і техніки недостатньо, ці пацієнти, швидше за все, зажадає перегляду хірургії грудей.

Дуже часто пацієнти проходять розміщення надмірно великі імплантати їх первинними хірург з бажанням виправити, Äúdroopy груди, AU. На жаль, корекція відвислих або втомлених грудей виключно з використанням дуже великих імплантатів часто помилкою. Великий імплантат і його важка вага в кінцевому рахунку можуть привести до подальшого saggyness або дна з грудей, які можуть викликати істотне лихо для пацієнта і являє собою важке завдання, щоб виправити.

Крім того, розміщення методи можуть потенційно збільшити контур каліцтва, наприклад, те, що доктор Golshani називає, Äúeggshell погляд, AU, що багато пацієнтів з після 2-3 років мають імплантати поміщають в субгландулярного положення. У цих конкретних пацієнтів, капсульні формування контрактури часто є більш серйозним, ніж у subpectoral або під м’яз, положення. Дана презентація викликає жорсткий, неприродним поглядом, який може зажадати повного видалення капсули і хірургічних висот великий грудної м’язи, як клапоть замінити нові імплантати в subpectoral положення.
Інші проблеми, пов’язані з хірургічної техніки включають капсульного смуг і подвійний міхур презентації через поганий формування нагрудній кишені під час операції.

Крім того, існує багато факторів, часто забувають первинного хірургів. Одним з факторів, може включати в себе хірургом виходячи з операційної рани без будь-яких кровотеч взагалі. При цьому, він зменшує ймовірність утворення капсули. Крім того, догляд за оперативне повідомлення є надзвичайно важливим і може призвести до запобігання капсульного освіта або раку молочної асиметрії, які розвиваються в результаті поганої постави пацієнта або переважні руху в одну сторону тіла, на відміну від іншого. Без правильного лікування, в результаті асиметрії грудей потенційно, може зажадати хірургічного лікування.

Кращим засобом для запобігання клопоту і розчарування ревізійної операції грудей є однією з основних операцій, або перша процедура збільшення грудей, задумливо виконується з відмінною підготовки, хірургічної техніки, хірургічного та планування до операції. Крім того, відмінний результат і зниження ймовірності вимагають перегляду збільшення спирається на добре слідувати через пост оперативно самим пацієнтом. Це тягне за собою поточне виконання всіх спеціальних вправ і технік масажу, а також використовувати підтримку бюстгальтери за вказівкою хірурга.