як застосовувати сам крем для засмаги бездоганно

Ви коли-небудь чули, що все це в додатку?
Це правда, в кожному аспекті застосування власних сам крем для засмаги!

Поради та рекомендації є обов’язковими.

Дізнайтеся, нижче, як підготувати себе, щоб стати світяться краси для цього літнього сезону ….
Прямо з пляшки!
Автозагара є єдиним безпечним способом засмаги.

1. Відлущування а може і ні! Це посилює мене, коли постачальники яструба є дорогі отшелушивающие тілом, коли воно може бути абсолютно непотрібним процес до самостійного засмаги. Немає сухої шкіри? Не потрібно для відлущування. Якщо у вас є груба, суха шкіра, то придбати недорогий отшелушивающие як будь буде піклуватися про вашу сухої шкіри проблемних зон, які повинні бути націлений на самостійного засмаги.

2. Гоління ніг ви перед нанесенням вашого сам крем для засмаги. Деякі кажуть, що голити ноги може створити чутливість до самостійної шкіряників. Якщо ви, як правило, у вас чутлива шкіра, то продовжити трохи обережності. Більшість жінок не буде мати проблеми з чутливістю самостійного додатки Таннер процес відразу після гоління.

3. Завжди наносите сам крем для засмаги тільки після душу або ванни. Сухий рушник вашого тіла.

4. Ви можете вибрати, щоб носити гумові рукавички, в цей момент … я не роблю. Рукавички можуть бути гарною ідеєю, якщо ви справжній новачок, коли мова заходить про використання тьмяні кожум’яки.

5. Нанесіть краплю крему на цих проблемних областей, які, здається, щоб поглинути і захопити колір. Областей додав занепокоєність викликають руках (в першу чергу пальці, ноги, коліна та лікті.

6. Не руйнуйте свій манікюр. Ви повинні змащуйте ваші пальців рук і ніг нігті, нігті і кутикули ліжку перед нанесенням самостійного засмаги. Я Таннер здасться кінцевому підсумку, коли ви не хочете цього. Витратьте трохи часу на уважне ставлення до дрібниць. Ви будете задоволені результатами. Продовжуйте з обережністю … жартую.

7. Якщо ви плануєте самостійного засмаги обличчя потім нанесіть легкий шар зволожуючого крему першим. Це дозволить зберегти ваші обличчя від отримання до темного або здачі в багато квітів, де ви не хочете. Зверніть особливу увагу, щоб не змішатися з лінії росту волосся, оскільки це дасть вам дуже брудним типом погляд на лінії росту волосся. Пам’ятайте, що якщо у вас є темна пляма, вік пляма або родимка на ви стикаєтеся, що він буде також поглинають колір і поглиблюватися. Завжди помилки на стороні менше, тим краще на вашому обличчі. Вона ніколи не буває проблем з сам крем для засмаги, щоб поглибити свої кольори тільки з іншим додатком приблизно 2 години по тому.

* Не забудьте покласти крем для засмаги на ваших вухах і задній частині шиї. Як завжди, ретельно мийте руки після засмаги Ваше обличчя. Взагалі, я рекомендував би ваше обличчя має бути вашої останньої області, що ви засмагу.
назад в тіло! На старт, увага, перейдіть загар!

8. Почати нижче колін, покласти DAB (близько копійки) на Вашому гомілки. Застосовуйте більш ніж гомілки та ікри у швидкий круговими рухами. Робота ваш кругові рухи на всьому шляху вниз до ваших ніг. Тепер, додайте ще ні копійки, щоб ваші середини стегна області на тій же нозі. Повторіть круговими рухами. Якщо ви не використовуєте рукавички, то ваш захочете вимити долоні і сухою. Слідуючи тій же інструкції вище зробити вашу іншу ногу, живіт, спина, руки, груди. Якщо ви не використовуєте рукавички, то переконаєтеся, щоб вимити і висушити долоні після будь більшої площі. У фінал, застосовуються до вершин руки і переконайтеся, що ви не мають ніякого перевищення між пальцями. Вимийте Таннер від долонь з мочалкою.

Я завжди застосовуються мій улюблений зволожуючий приблизно 15 хвилин після засмаги. Я вважаю, що вона завжди гарантує, що у мене є гарний рівний загар, без смуг.

Умм! Що вдягнути? Будьте обережні, щоб не одягатися занадто незабаром після вашої програми. Сам крем для засмаги, не така вже й любить, щоб передати. Зачекайте приблизно 45 хвилин, щоб надіти все, що ви не хочете, щоб вимити досить швидко. Не носіть білий протягом декількох годин після засмаги додатки.