як застосовувати димчастий макіяж очей

Smoky Eyes дати привабливий вигляд очей. Курять очима стала популярною процедурою макіяж очей, тому що це просто створювати і переваги всіх видів faces.Smokey очі дивитися встановити драматичні тони і звертає увагу на ваших очах.

Для тих дам, які часто використовують накладні вії, димчастий погляд очей є обов’язковим, оскільки це допомагає замаскувати палицею по частині підроблені вії. Нижче наведені деякі прості кроки, щоб створити димчастий погляд очі.

Перш ніж ви дізнаєтеся, як застосовувати димчастий макіяж очей, виховувати себе про різних косметичних брендів, продуктів і незліченні відтінки і відтінки тіней для повік і олівці, які доступні на ринку в ці дні.

Найкраще для народження пар світлих тонах на базу, а потім темні кольори на вершині. Наприклад м’яке золото в якості базової з темно-фіолетовий може бути відмінної комбінації і так є базою комбінацій шампанське з синім або основа Персик тіні і темній пляшці зеленого верхня тінь.

Переконайтеся, що eyebase має хорошу якість, той, який не плавиться і тістечка в складки вашого століття.

З вашої підводка для очей олівець, акуратно намалюйте лінію навколо очей на лінії вій.
Для найсміливіших погляд, також лінія внутрішнього країв очей. Це не дуже гарна ідея для жінок з близькими установці очі, однако.

Кисть темні кольори тіней для повік від століття, щоб на півдорозі вгору. Не забудьте змішати кольору приємно. Чим темніше колір, тим більш драматичним і димним ефект is.Use тонким пензлем лінію, щоб почистити на самий темний колір на всю поверхню століття.

Переконайтеся, що кольори змішуються приємно. Вони повинні виглядати поступове замість abrupt.Apply підводка для очей олівець до лінії вій нижнього і розмазати пальцем або губкою. Ви також можете добитися цього за допомогою тіней для повік і плям, що після застосування.

Наступним думаю, що потрібно зробити, це застосувати підводка для очей. Це не обов’язково, що ви застосувати традиційний чорний. Ви також можете вибрати між коричневим або димні відтінки сірого теж. Застосовують його в товщину, що вам подобається ваша вище верхньої межі вій.

Переконайтеся, що два очі рівномірно зроблено, і внести корективи. Гарна річ з димчастий очей, що ви ніколи не помилитеся з більше робити це. Добре поєднуються темний відтінок буде мати право димний ефект при правильному змішуються. Ви завжди можете додати темніший відтінок, якщо ви хочете більше вражень.

Останнє, що вам потрібно зробити, це нанести туш нудотно. Це надасть вашій очей найсексуальніший вигляд, що ви коли-небудь хотіли.

Димчастих очей повинні бути збалансовані з оголеною губи. Або піти на колір, який максимально наближений до вашого природного кольору губ наскільки це можливо. Легкий блиск в порядку, але нічого надто блискучі (або занадто матова) відбудеться увагу від ваших очей. Слово мудрості – Ніколи не намагайтеся темними очима і темним губами, яка дає overmade зовнішній вигляд.

Крок назад від дзеркала і захоплюватися вашим чудовим Смокі очима! Після невеликої практики, ви зможете зробити це в найкоротший час і може вийти з дому з сексуальними очима Smokey будь-який час вам подобається. Perfect!