шукає макіяж поради, які ви шукаєте, як зірка

Голлівудські актриси, схоже, вона зробила. Вони чудово виглядають – частково через візажистів як Крістіна Сміт, який знає, як працювати зі знаменитостями (як Жизель Бундхен, Кетрін Зета-Джонс і Кейт Хадсон) і виявити їхні кращі риси і мінімізувати їх недоліки. Вона стала відома як королева камуфляж макіяжу.

Решта з нас не зовсім так пощастило. Ми боремося з пошуком потрібних товарів. Як тільки ми їх знаходимо, ми іноді боротися з отриманням нашого виглядає самий раз.

Так що ми шукаємо поради. Розмовляємо з візажистами, які працюють лічильники. Коли нам вдасться пройти їх наполегливість, які ми купуємо цілу лінію для того, щоб працювати, як тільки ми розуміємо, що ми в змозі вибрати з різних продуктових лінійок, ми виявимо, що ми в змозі прийняти почати заробляти прогресу.

Він також допомагає, коли ми отримати поради від знаменитостей візажистів як Крістіна Сміт, який запропонував наступні поради, коли я недавно говорив з нею.

Для того, щоб почати шукати більше схожий на зірку, важливо розвивати щоденний режим краси. Ключ у тому, щоб знайти продукти, які є специфічними для вашого типу шкіри і щоб переконатися, що у вас є п’ять Essentials: велика миючий засіб, зволожуючий крем, нічний крем і крем для очей, і серйозним консилер.

Кожен день слід почати з промивання великим миючим засобом, а потім зволожуючий крем, сонцезахисний крем і тоді ваш макіяж. Звичайно, якщо у вас є більш великі пори, ви хочете, щоб вжити заходів щодо їх мінімізації. Хоча є продукти, які ви можете використовувати, щоб звести їх до мінімуму, Є прості кроки, які ви можете взяти, які не вимагають додаткової покупки.

Наприклад, один з найпростіших способів мінімізації пори є використання холодного рушником на обличчі перед нанесенням макіяжу. Якщо цього не достатньо, ви можете змішати зволожуючий у ваш макіяж – це витончення – перед нанесенням макіяжу в ці райони.

Ваша база допоможе вирівняти тон шкіри, і, якщо ваша надія знайти косметику, яка допоможе вам повернути здоровий блиск, виберіть освітлювач бази. Бази з невеликою кількістю перлів може дати вашій шкірі здоровий, молодий блиск без блиску.

Shine, зрештою, це те, що ніхто з нас не хочуть в нашій макіяжу: здається, щоб виявити недоліки. Право затінення, з іншого боку, може допомогти в створенні полегшену зовнішній вигляд. Shading створює поява відступає; більш світлі кольори, з іншого боку, допомогти, щоб виділити або принести щось на передній план.

Затінення і підсвічування може використовуватися поряд декольте, а також навколо очей. Дотик мерехтливі тіні для повік буде тримати ваші очі яскравими і повернути молодість іскри.

Звичайно, ця іскра не буде так легко помітити, якщо у вас є темні кола навколо очей. На щастя, є способи мінімізації цих темних кіл. Ви можете вибрати консилер Смарт Кришка приховати кола – так довго, як ви тримаєтеся подалі від відтінків, які є занадто білим або занадто темним.

Ваші брови також можете виділити очі і зробити їх поп-музики. Це все залежить від стоншування ваші брови для створення арки над центром очі – і знати, коли піти. Пам’ятайте, що ви не хочете, щоб ваші тонкі брови дуже багато: якщо Ви стурбовані роблять ваші брови самостійно, перейдіть до когось, щоб зробити їх для вас.

Ви не можете мати когось, хто робить макіяж щоденно, але це не означає, що ви не можете великим нетерпінням. Ключ знайти правильні продукти, практика і згадати, щоб тримати його проста: зрештою, ви будете застосовувати ваш макіяж кожен день.