розрізів і рубців від збільшення грудей

І при будь-якої операції можуть бути рубці, але майте на увазі, що більшість доповнень грудей може гояться. Ви зрозумієте, що є тільки шість процентна зміна, що ви будете мати деякі небажані рубці. Ви, побажають розглянути ймовірності того, що ви піддаєте себе і потім споглядати ваші варіанти, перш ніж робити які-небудь поспішні рішення.

Ступінь лякати буде визначатися декількома факторами. Ряд чинників відносяться чи ні, а пацієнт може бути курцем, якості тканини, етнічної приналежності, тканини якості, шовний матеріал, напруженість поранення, травми і тканин. Крім того, ви виявите, що ваші власні ймовірність швидкого відновлення може додатково побудувати абсолютно різних за чи ні, а у вас є сприятлива зцілення.

Типі розрізу додатково впливає на кількість і видимість того, щоб лякати. Сортувати планованого розрізу повинні бути вказані з вашим хірургом попередньої процедури.

Інфрамаммарной розріз є одній у кожному з передових загальні розрізи для силіконових імплантатів. Це дає максимальний доступ для точного розкриття та розміщення імплантату. Розріз знаходиться під грудьми в інфрамаммарной складки. Справа в тому, що він залишить видимий шрам для тих, які мають меншу груди, в результаті вони роблять не драпірувати по МВФ належним чином.

Пахвовий розрізи поміщаються в пахвовій западині. Це те, що необхідно для того, імплантати поміщають в грудях поки не будь-які видимі шрами. Це додатково понад безсумнівним стабільно досягати симетрії підлегле становище імплантату.

Пухкої кордону, де періареолярний розрізи поміщаються. Ви можете помітити, що коли мова йде про розміщення, розріз знаходиться кругла поступається 0,5 колу відносно ареоли. Ви хочете, щоб мати на увазі, що довжина розрізу необхідно для силіконових імплантатів, це буде важко використовувати цю техніку імплантації. Ви можете зрозуміти, що лякає менш помітні, коли дівчина має деякі легкі пухкої пігменту. Пам’ятайте, що цей розріз буде спільно збільшити капсульної контрактури.