підроблені спекти – дешеві тьмяний загар а-ля карті

Як і будь-яка інша форма загар з використанням усіх продуктів і методик, це неминуче, що шкірі загар зникає в часі. Це загальне знання, що людська шкіра повністю оновлюється кожні 30 днів до 45 днів. Ось причина, чому малі і зовнішніх рубців і знаки можуть легко і невимушено йдуть після більш ніж місяця. Це природний процес оновлення шкіри також засноване на тому, що шкіра людини постійно носити мертві клітини шкіри.

Перш ніж остаточно дізнаючись заходів для підтримки тьмяний загар, було б корисно, і ідеально, якщо природний процес фарбування в шкірі буде далі і більш зрозумілими. Як бачите, засмага виходить, коли шкіра виробляє достатню меланіну, який додає шкірі рожеву або коричневий колір. Чим більше шкіра піддається впливу ультрафіолетового випромінювання від сонця і від штучних джерел, таких як УФ-ламп в солярії і кабіни, тим більше він виробляє меланіну і більше засмаглою шкірі буде з’являтися. Засмагати і засмаги в солярії в солярії виробляти меланін в базальний шар, який є глибока частина епідермісу шкіри.

У засмаги без сонця, виробництво меланіну та фарбування робиться на меншу роговий шар, який є зовнішній частині епідермісу шкіри. Щоб зрозуміти автозагара більш, повідомляємо, що тьмяний засмаги швидке фарбування шкіри через взаємодію основних інгредієнтів з мертвими клітинами шкіри, які в достатку в зовнішньому шарі шкіри.

Практичний посібник з технічного обслуговування тьмяний загар

Таким чином, з цим основне розуміння автозагара виникнення і впливу на шкіру, було б легше зрозуміти і встановити тьмяний загар заходів технічного обслуговування. Ось кілька простих і практичних порад про те, як це зробити.

• Після того, засмага проявляється ознаками зникає, ви можете відразу ж повторно застосувати зокрема тьмяний шкірі засмаги продукт. Якщо ви задоволені з засмагою у вас є, то продовжити використання продукту. Якщо ви хочете більше, або якщо засмага було занадто багато, спробуйте інші форми. Тьмяний засмаги може бути в креми, гелі, спреї і лосьйони. Як правило, тьмяний загар триває близько тижня. Носіння від мертвих клітин шкіри є природним і неминучим, так що немає нічого, що ви можете зробити, щоб запобігти згасання тьмяний загар. Технічне обслуговування, однак, так просто, як отримувати його на початковому етапі.
• зволожує шкіру завжди зсередини і зовні. Не дозволяйте вашій шкірі бігати і відчувати себе сухо. У той же час, зберегти зволоження шкіри, пити достатню кількість води і соків. Підтримання шкіри в гідратованих якось допомагає уповільнити зношування від мертвих клітин шкіри. І якщо мертві клітини шкіри зберігаються протягом тривалого тривалості, так тьмяний загар шкіри.
• Уникайте пілінг шкіри, прагнучи продовжити або підтримувати тьмяний загар. Шкіри продукти з алкоголем і сильних основ чистки не є ідеальними для тьмяний загар обслуговування.

Альтернативне використання автозагара

Існує одна альтернатива звичайної форми штучної засмаги. Тобто використання бронзірующей. Якщо ви зацікавлені в підтримці тьмяний загар, бронзатор може являти собою хороший варіант для вас. На відміну від усіх інших форм і методів для отримання тьмяний загар, бронзатор є тимчасовими шкірі засмаги. Щоб встановити різницю, всі інші тьмяний засмаги видають бажане забарвленні шкіри, яка триватиме протягом тижня, у той час як бронзатор триватиме, поки він не змивається з шкіри.

Таким чином, бронзатор може бути великий автозагара альтернатива. Bronzers, як правило, зволожувачі та порошки, які наносяться на шкіру, щоб надати шкірі поверхні вигляд, як якщо б вона піддалася нормального процесу засмаги. Добре, що про бронзатор тому, що він змивається тільки шкіра промивається через потовиділення, прийняття душу або ванни.