меду для старіючої шкіри, наскільки добре це дійсно

Що якщо я скажу вам, що ви могли б використовувати мед для старіння шкіри і зробить вашу шкіру м’якою і гладкою знову? Експерти тепер вважають, мед володіє величезною анти старіння можливості і ефективна допомога краси.

Тепер, перш ніж вийти на цю пляшку меду, дозвольте мені уточнити – ви не можете використовувати будь-який вид меду для старіючої шкіри. Той, який ми тут говоримо це особливий мед Манука мед називається. Це видобувається з нектару Манука Буша знайшли в Новій Зеландії.

Манука мед був виявлений антибактеріальними і протизапальними властивостями мікробного. Так, він зберігає нашу шкіру здоровою і безпечною з усіх видів мікробів. Він також має антиоксидантні властивості, які допомагають захистити шкіру від пошкодження, викликані сонцем і вільних радикалів.

Зморщування є першою ознакою старіння шкіри. З віком здатність організму виробляти колаген та еластин йде вниз. Ці два білки відповідальність за збереження нашої пружної шкіри і фірми. Як рівні цих білків у шкірі зменшується з часом, шкіра починає втрачати йому форму і починає провисати. Це викликає тонкі лінії і зморшки з’являються на шкірі.

Манука мед допомагає в усуненні зморшок, стимулюючи вироблення колагену і еластину в шкірі. Це змушує шкіру назад у форму і робить її пружною і еластичною ще раз.

Дві інші проблеми, пов’язані зі старінням шкіри – сухість і вікових плям.

Манука мед допомагає у вирішенні обох цих проблем. Він тримає шкіру зволоженою і еластичною, змочивши його ефективно. Його антиоксидантні властивості запобігання сонячних променів від створення пігментних плям на шкірі.

Якщо ви зробити деякі дослідження, ви можете знайти природні догляду за шкірою, які містять інші ефективні інгредієнти, окрім надто активний мед чайного дерева для старіючої шкіри. Інгредієнти, як вакаме. Цей японський морських бурих водоростей допомагає в підтримці шкіру пружною, запобігаючи розпад гіалуронової кислоти в ньому. Ця кислота необхідна для еластичності шкіри і гладкість. Вакаме також захищає шкіру від ультрафіолетових променів сонця, які є першопричиною пошкодженої шкіри і поява зморшок.

Cynergy TK, витримка з вовни овець Нової Зеландії, було показано, що підвищення виробництва колагену і еластину в шкірі. Він також діє як зволожувач і разом з мед чайного дерева, гарантує, що шкіра повинна бути абсолютно харчується і зволоженою.

Тепер ви знаєте, як за допомогою меду для старіючої шкіри допомагає, з’ясувати, натуральний продукт, який містить Манука мед і всі ці інші великі, натуральні інгредієнти.

Природа є нашим кращим другом, коли справа доходить до догляду за шкірою. Перейти змусити її працювати для вашої шкіри.