без почуття провини гламур підтримання макіяжу мішок доброзичливе тварина

Боротьба за права люті? Звертаючись до вегетаріанської життя? Мета знайомства без почуття провини гламур? Незалежно від того, чому багато жінок звертаються до тварин чисті продукти макіяжу. Хоча це приголомшлива ідея і, можливо, те, що повинно бути прийнято злегка менше, ІТ, AOS не завжди дуже легко і економічно ефективним. Якщо ви, Aore зацікавлений у звільненні макіяж жорстокого поводження з тваринами, ось кілька порад, які можуть вам допомогти.

Початок Онлайн: Там немає кращого місця, щоб почати свій шлях до жорстокості безкоштовно косметичка, ніж Інтернет. Інтернет дозволить Вам знайти в курсі списки, які можуть сказати вам, хто є і хто мобільного, АОТ дійсно доброзичливе тварина. Тварина активіст peta.org сайти, як правило, мають відповідний сучасним вимогам і надійний список компаній, які доброзичливе тварина. Найкраще, щоб знайти списки від відомих асоціації або групи для того, щоб інформація, яку ви, Aore отримання точної.

Інвентаризація Ваш Поточний Макіяж: Як тільки ви знайдете новітній список, беріть сумку або коробку макіяж і почати бачити, які продукти хороші для ваших друзів пухнастий, а які ні. Якщо ви, Aore пощастило вже є макіяж від тих компаній, які підтримують права тварин, то ви, Aore вже гламурно і без почуття провини. Якщо ви, Aore немає, то у вас є трохи роботи.

Дону, АОТ Киньте все це: Так що ви, Äôve визначили, що всі або більшість ваших продуктів не жорстокість безкоштовно. Що ви робите? Макіяж коштує дорого, і ніхто не може заперечувати, що. Ви, Äôve вже заплатили за макіяжу ви володієте. Викинути дійсно виграли, АОТ нічого доводити виробниками і це буде тільки коштувати вам більше грошей. Використовуйте решту макіяжу, а потім перейдемо до більш якісної продукції.

Do Your досліджень: Покупка нового макіяжу є складною справою, особливо коли бренди ви використовували в минулому працював так добре. Це може зайняти деякий проб і помилок, щоб знайти продукти, які відповідають вашим потребам. У той час як ви можете, АОТ фізично спробувати кожну марку косметики, поки не знайдете той, який працює, ви можете прочитати, що кажуть інші. Знайти блоги, форуми, відгуки і подивитися, що інші етично свідомих жінок повинен був сказати про продукти, які вони намагалися.

Йти повільно: Поповнення всій вашій косметичці може бути надзвичайно дорогим, таким чином йти повільно. Якщо ви просто можете, АОТ Live, не маючи макіяж, яка не етично умиротворення для вас, то купити продукт або два на тиждень. Почніть з потребами, а потім розгорніть, як ви йдете. Це допоможе вашому поповнити вашу сумку без спалювання дірку у вашому гаманці.

Прошу передати слова: Одна людина робить різницю, але десятка може зробити більший. Навчати своїх друзів і сім’ї про важливість прав тварин. Нехай вони знають, які компанії схвалити жорстокості безкоштовну косметику і які продовжують бути етично сумнівною. Чим більше людей відмовляються купувати продукти, тому що їх нинішня політика, тим більше ймовірно, що ці компанії будуть змушені переглянути свою позицію з поточної практики тестування на тваринах. Володіння марно, якщо він, не AOS не поділяють.