Як відлущує шкіру безпечно і ефективно

Відлущуючий прямо там з очищення та зволоження. Це абсолютно до наявності основних красивої шкіри. Деякі люди кажуть, ви можете скористатися пілінг навіть будучи підлітком. Я знаю людей, які уникли підліткових прищів в цілому і вірю, що це тому, що вони регулярно відшаровується.

Більшість лікарів погоджуються, що отшелушивающие повинні почати з середини двадцятих років, коли швидкість розвитку нових клітин шкіри сповільнюється. Тобто, коли накопичення мертвих клітин шкіри починає призводити до більш сірим, нудним особою, зрештою залишивши нас з більш жовтим поглядом у наших п’ятдесятих і за його межами.

Доброю новиною є те можете легко відновити розквіті юності, незалежно від того, скільки вам років, як тільки ви дізнаєтеся, як відлущує шкіру. Відлущуючий просто означає, видаляючи мертві клітини шкіри.

Є два основних способи зробити це. Одним з них є шляхом застосування хімічних речовин на шкіру і дозволити їм робити цю роботу. Деякі косметичні процедури працюють таким чином, і це те, що відбувається, коли ви йдете на шкірці. Хоча є, що продаються для домашнього використання, я не рекомендую цей метод.

Це тому, що є набагато більш безпечний і швидкий спосіб зробити це за допомогою скрабу чи пензлем фізично зішкребти мертвої шкіри. Я не раджу чистити обличчя або шиї. Це занадто жорстким для цих областей, але чистка відмінно працює для іншої частини тіла. Насправді, це те, що я роблю сама.

Для обличчя та шиї, ніжно, ефективним скрабом, що вам потрібно. Вона повинна бути досить груба стертися мертві клітини шкіри, але не настільки грубі, щоб викликати роздратування. Майте на увазі, що ви можете бути трохи червоного відразу після того, відлущує шкіру. Це головним чином тому кровоносні судини отримати тренування. Будь-яке почервоніння має піти через кілька хвилин.

Якщо у вас дуже чутлива шкіра, вам, можливо, доведеться поекспериментувати з різними скрабами. Почніть з м’яким один, і протестувати його на невеликій ділянці щоки перед початком роботи все ваше обличчя. Перейти обережно!

Ви масажу скраб в шкіру, і вуаля, мертві клітини видаляються, залишаючи шкіру більш живий і сяючою. Це так просто і так швидко. Як тільки ви дізнаєтеся, як відшаровується як це, ви зможете освіжити вашу шкіру протягом хвилини або два, без не плутати і без суєти.

Це не тільки швидко і зручно, цей вид пілінгу також дивно недорогий. Деякі люди роблять свої власні ексфолиант використанні кавовій гущі або цукру, в оливковій олії. Основна ідея в тому, щоб мати щось, що зернисті зітреться мертву шкіру, ще вологу достатньо, щоб залишитися на обличчі, поки ви працюєте його. Домашні скраби прекрасно працюють і рекомендуються, якщо ваш бюджет дійсно туго. Я використовую природний ексфоліант морської солі і пом’якшувальні засоби. Це залишає мене відчуття оновлення і зволоженою, так що я отримую численні переваги від того, лікування.

Навчившись відшаровується, ви побачите результати відразу ж, і поліпшення продовжують надходити. Якщо у Вас є грубе нерівномірним шкіри, ви можете відшаровується кожен день протягом п’яти днів або близько того, в іншому випадку два рази на тиждень тільки про право для більшості людей.