Огляд встановлених процедур поліпшення шкіри в Далласі

Коли справа доходить до догляду за шкірою, Даллас це більше, ніж догляд за обличчям. Це багаті міста Техасу зробив нехірургічних процедур, як хімічний пілінг, лазерне шліфування шкіри, мікродермабразія і Ботокс лікування надзвичайно популярні і дуже поширені.

Якщо ви житель Далласа і шукаєте більш докладну інформацію з цих п’яти популярних процедур по догляду за шкірою, то читайте далі для огляду кожної процедури. Ви також знайдете поради щодо виявлення кваліфікованого фахівця по догляду за шкірою.

процедури хімічного пілінгу

Техас закон передбачає, що хімічний пілінг може бути виконана тільки ліцензованим дерматолога, медсестра або спеціально сертифіковані естетик, що працюють під наглядом дерматолога. Хімічні пілінги вимагають анестезії повинні бути виконані в ліцензованих установах і під належним медичним спостереженням.

Середній хімічний пілінг процедура триває близько 15 до 30 хвилин, але може бути трохи незручно, як дуже тонкі шари шкіри в даний час, по суті, очищені від вашого обличчя.

Для Вашої кірки після догляду за шкірою, дерматологи рекомендують, що ви залишаєтеся на сонці і уникати будь-яких абразивних або потенційно дратівливих продуктів по догляду за шкірою.

лазерне лікування шліфування шкіри

Коли справа доходить до лазерної догляду за шкірою, Даллас веде шлях з великою кількістю впроваджений лазерна шліфовка шкіри і лазерних установках догляду за шкірою. Процедура може викликати незначні струпів, але остаточні результати – у тому числі зміна сонячних променів і зменшення тонких ліній – як правило, може розглядатися протягом 10 днів, не більше.

Великомасштабної шкіри лазера лікування може коштувати понад $ 2500, але ціна, як правило, в залежності від обсягу лікування, віку технології та типу лазерне лікування.

процедури мікродермабразії

Мікродермабразії служить двом цілям – вона компенсує існуючі пошкодження сонцем, тонкі лінії і зміна кольору шкіри, в той же час заохочення молодшим і більш швидке зростання нових клітин шкіри. Який же результат? Молодше, свіже вигляд шкіри.

Для в офісі по догляду за шкірою мікродермабразія, клієнти зазвичай використовують ліцензовані дерматологічних естетик або медсестра, а не повністю ліцензований дерматологів.

Ін’єкції ботокса

Тому що насправді Ботокс паралізує м’язи обличчя і зупинити м’язи від укладення контракту, тому вона може запобігти зморшки звичні вирази, як зморшки, насупив брови або гусячі лапки.

Більшість пацієнтів см. 80-відсоткове скорочення їх поява зморшок, але результати зазвичай тільки останній з від 3 до 5 місяців.

де знайти по догляду за шкірою в Далласі

Пошук кваліфікованого догляду за шкірою Далласі професійних становить близько знаючи, де шукати. Почніть пошук з Texas дерматологічного суспільства (texasdermatology.org) не є Асоціація прибуток дерматологічних медичних працівників у Техасі. Ви також можете спробувати Американської асоціації пластичних хірургів (plasticsurgery.org).