Лазерна епіляція це дійсно постійний

Чи знаєте ви, що найбільша проблема з волоссям – це не завжди ростуть в місцях, де ви хочете, щоб рости. Кожна людина має певну область тіла, де вони хочуть бути лисим. Жінки найчастіше шукають “Постійний лазерної епіляції” в області обличчя, на ногах і руках. Чоловіки частіше можна зустріти «Постійний лазерної епіляції” корисні для надмірною кількістю волосся на грудях, плечах і спині.

Є дуже багато методів видалення волосся, такі як: Засоби для видалення волосся, електроліз, інгібітори волосся, гоління, обсахаріванія, Threading, воском і пінцетом. Які краще для вас? Більшість людей хоче отримати постійне видалення волосся, але тільки лазерна епіляція дати найкраще дозвіл для досягнення постійного скорочення волосся лазером. Чому я називаю скорочення? Тому що FDA (Управління продуктами і ліками) говорить, що має бути достатньо доказів на підтримку цих вимог. Справді, лазерна епіляція не завжди постійним. Волосся, які дійсно повертається може бути світліше у деяких людей. Для інших, це все ж залишається пішли. Тим не менш, лазерна епіляція є однією з найтриваліших методів видалення волосся.

Електроліз може бути, одна з постійних методів видалення волосся, але це болісно і може залишити шрами. Це підходить тільки для невеликих ділянок, а іноді і вимагають лікування протягом багатьох років на регулярній основі. Ось деякі переваги лазерної епіляції: Зберегти (мало побічних ефектів), менше часу (тільки зайняти кілька хвилин) і довгостроковий результат.

Хоча не гарантовано бути постійним, лазерна епіляція найкраще працюють на людей зі світлою шкірою і темним волоссям. Особи зі світлою шкірою є найлегшими для лікування потрібно менше засіданнях в якості результату швидше, але людина з темним кольором шкіри, дубленої шкіри НД зайняти більше часу, щоб отримати результат, тому що меланін, темний pigmen у волоссі, також присутній в шкірі.

Висновок: Якщо ви хочете, щоб отримати “Постійний лазерної епіляції” Я хотів би запропонувати вам відвідати лазерне фахівця у вашій області.