Крем шкіри та інших методів лікування кератоз Pilaris

Кератоз Pilaris являє собою загальне генетичне захворювання шкіри, яке вражає близько 40 відсотків дорослого населення і близько 50 до 80 відсотків підлітків. Маленькі червоні грубі шишки з’являються як симптом КП і зазвичай знаходяться на верхній руки, ноги, сідниці, а іноді, але рідко на обличчі. КП більш неофіційно відомо як шкіру курки або мурашки по шкірі через його зовнішнього вигляду. Стан не медично шкідливим, але симптоми естетично неприємно тому багато людей шукають ефективне лікування.
До нещастя, немає ніякого лікування для кератоз Pilaris, однак, є довгий список процедур, які можуть допомогти зменшити симптоми. Це корисно мати регулярної рутиною зволожуючі, а також зберігати послідовність у лікуванні. Найбільш послідовно і життєво важливою частиною будь-який тип лікування кератоз Pilaris є рутиною м’які очищають і зволожуючі потужним використаний тільки один раз або два рази на день. Найбільш успішні результати часто зустрічаються з комбінацією актуальних продуктів і фізичної обробки.
для місцевого лікування кератоз Pilaris
Нормальна позабіржовому лосьйони і креми шкіри здорових завжди покращує стан КП. Існують і інші обробки шкіри креми, які є спільними з більш важких випадках, таких як молочна лосьйони кислоти, альфа-гідроксильні лосьйони кислота, сечовина крем, саліцилова кислота, актуальних стероїдних кремів, ретиноевая кислота продуктів і адапален. Продукти сумішшю цих компонентів, або спеціально розроблених кремів рецепт також може бути дуже ефективним.
Короткострокове застосування сильнодіючих стероїдних кремів часто може зменшити червоні запалені ділянки. Крім того, щотижня або раз на два тижні використання актуальних ретиноїди було показано, що афективні і добре переноситься пацієнтами. Після цих більш агресивними лікування будуть завершені, м’які методи які потім використовуються для підтримки зменшеної симптомів.
фізичних методів лікування кератоз Pilaris
Фізичні методи лікування включають хімічний пілінг, дермабразія, мікродермабразія, лазерне лікування, і photofacials. Фотодинамічна методи допомогли деяким, але більше дослідження повинно бути зроблено. Мікродермабразія є загальним і менш ризикованим. Шкіра відшаровується з абразивної частинки, який допомагає видалити надлишок кератину. Хімічні пілінги, дермабразія і лазерного лікування також успішно в отшелушивающих зовнішні шари шкіри, але мають тенденцію бути більш агресивними процедурами.
Важливо, щоб знайти лікування шкіри, що ви відчували себе комфортно і, що є доступним, тому що КП зазвичай є хронічним захворюванням і вимагає довгострокового обслуговування. Більшість лікування необхідність повторювати і довгострокового використання для бажаного результату.
На щастя, нові відкриття були зроблені в області природного догляду за шкірою. Є деякі природні методи лікування шкіри, які включають в себе органічні інгредієнти, які були ефективні в лікуванні Pilaris кератоз. Ці лосьйони відновлення шкіри уникнути дорогих і дратівливі побічні ефекти інших жорстких креми і абразивних процедур через їх органічне підстава і економічно ефективним виробництва. Подивіться на природний догляд за шкірою і крем для кератоз Pilaris, що органічно піклується про вашу KP симптоми і здоров’я вашої шкіри.