Ідеальне поєднання rejuva-Lift ™ стовбурових клітин Збільшення грудей

Це унікальне поєднання ліпосакції та природних збільшення грудей це мрія кожної жінки. Тобто – зробити моє тіло і мою меншу груди більше без іноземного імплантату. Ваш власний жир пропонує відмінний джерело стовбурових клітин і жиру прищепного матеріалу в цілях підвищення вашої грудей. Тепер всесвітньо відомим, що збільшення грудей з власного жиру передачі за допомогою стовбурових клітин є гарною альтернативою для грудного імплантату. У кожної людини є стовбурові клітини і їм належить ремонтно-відновлювальних можливостей.

Розвиток ліпосакції, надав унікальний спосіб збирання жирових клітин і поміщаючи їх в підшкірних тканинах для поліпшення зовнішнього вигляду і контурів обличчя і тіла. Ці методи дозволяють ваші старі клітини поводитися більш молодий чином.

Був початковій спори цієї техніки збільшення грудей, коли американське суспільство пластичних хірургів було занепокоєння з приводу цієї процедури, яка була розроблена доктором Yoshimura в Токіо в 2004 році. Заборона на стовбурові клітини збільшенню грудей видаляють в Сполучених Штатах в березні 2009 року.

Методика включає витяг жиру і використання половина жиру для передачі, а іншу половину, щоб врятувати Стовбурові клітини, фактори росту та інших клітинних компонентів після того, як жир був видалений. Ці два об’єднуються для одержання тканини для збільшення грудей стовбуровими клітинами. Ідеальний пацієнт повинен мати достатньо жиру в стегнах або стегнах для втрати 12:59 з половиною літра жиру з організму. Справжній розмір чашки важливо. Чашки може бути можливим бути збільшена до B чашки через невеликий конверт як чашка B може бути збільшена до С або D чашку.

Як правило, тільки ті, хто прагнуть скромне зростання на один або два розміри чашки є ідеальними кандидатами і тих, хто занадто тонкі можуть не мати достатньо жиру, щоб урожай з перекладом на грудях. Багато кандидатів відмовляються від іноземних імплантат поміщається в їх тілі через острах реакції або пластику. Ця технологія не використовувати будь-які ембріональних стовбурових клітин. Він використовує жировий (жир), отриманих стовбурових клітин факторами росту і іншими клітинами-попередниками. Ці клітини при додаванні в жир щеплені забезпечують Nuture для підтримки і заохочення успіху становить більше 85 – 90% жирових клітин, щоб залишитися.