Fraxel ремонту пропонує з низьким рівнем ризику альтернатива традиційним CO2 лікування шкіри

Fraxel Ремонт став загальним косметичне лікування на початку 2008 року для лікування в’ялості шкіри, пошкодженої сонцем шкіри, акне переляканий шкіри і глибоких зморшок на обличчі і шиї. СО2 лазерної обробки замінити традиційні СО2 лікування, яке випаровується поверхню шкіри. Традиційне лікування було болючим і відновний період був тривалим.

Новий фракційний лікування ремонту може регулювати як інтенсивність лікування і обробленої області. Тепер пацієнт може лікувати тільки нижню третину їх особу або просто в лоб. Весь догляд за обличчям займає приблизно 30 хвилин, і залежно від інтенсивності, потрібно всього лише 3-5 днів простою.

Fraxel Ремонт лікує глибоких зморшок, шрамів від вугрової висипки, сонячних плям, в’ялості шкіри, та інших умов, пов’язаних зі старінням. Інтенсивність лікування може бути налаштований, щоб цілі пацієнта і повинні бути обговорені з косметичним хірургом до початку лікування. Лікування часто може бути завершена за один сеанс, але іноді другої сесії рекомендується для досягнення оптимальних результатів.

Процедура варіанти і наслідки мають бути обговорені в консультацію на прийом до лікаря і повністю зрозумів між пацієнтом і лікарем до операції. Дуже важливо, щоб лікар і пацієнт знаходяться на тій же сторінці щодо того, що очікувати під час процедури і після процедури. Не забудьте запитати лікаря про Вас варіанти болю під час процедури, а також пост процедурою продуктів, яка полегшить і прискорить одужання.

Fraxel Ремонт вважається мінімально болісній лікування, але варіюється від пацієнта до пацієнта. На основі біль пацієнта толерантності та інтенсивності їх обробки, блок нерва анестетик можна вводити або для пацієнтів, які бажають, щоб відчувати болю, анестетик можна вводити внутрішньовенно.

Повідомлення процедури Fraxel досвід ремонту всіх пацієнтів почервоніння, сухість і набряки обличчя. Довжина симптомів залежить від ступеня розбіжності у варіантах лікування, а різниця в тому, як шкіру людей, природно, реагує на лікування. Зазвичай пацієнти відчувають зменшення набряку 3-5 днів після операції і скорочення почервоніння постійно протягом двох тижнів.

Жінки зазвичай пацієнти повідомляють про те, в змозі наносити макіяж, щоб приховати почервоніння 3-5 днів після процедури. Сухість легко управляється за допомогою наступної обробки лікувальні креми, зволожувачі, і ніжні миючі рекомендовано вашим лікарем.

Для інтенсивного лікування коростявої патчі і сочилася є спільною реакцією і гояться протягом 10-денного періоду. Деякі пацієнти відчувають невеликий прорив після процедури особливо навколо рота площею білі головки або крихітних ударів.

Якщо ви відчуваєте, що будь-який з ваших симптомів не те, що ви обговорювали з лікарем перед процедурою ви повинні зв’язатися з ним негайно. Крім того, є питання з приводу догляду за післяопераційної повинна бути спрямована до вас лікаря і регулярні огляди для контролю зцілення рекомендується більшістю дерматологів.

Результати Fraxel ремонту часто повідомляють, як феноменально. Глибокі зморшки зменшуються, а продовжують знижувати протягом декількох місяців після процедури. Тонус шкіри є збалансованим і загальне світіння шкірі природний здоровий досягається. Сонячні плями і інші плями зменшуються або повністю вилучені створення молодше, свіже колір обличчя.

Крім того, жорсткість шкіри навколо оброблених ділянок цілком достатньо для ремонту Fraxel бути альтернатива підтяжки обличчя. Колагену в шкіру обличчя і шиї в стимулюється лікування і починається природне виробництво колагену для підтяжки шкіри.