є Dermitage афера

Як людські істоти, ми маємо це нестримне бажання кинути виклик часу, щоб зупинити процес старіння, як швидко і ефективно, наскільки це можливо. З прагнення людини до часу-ігнорує продукти, ми, як люди часто стають жертвами шахраїв і продукт корпоративних скандалів. Гроші голодних корпорацій і підприємці завжди шукають найшвидший, найефективніший спосіб, щоб зробити долар: Незалежно від того, чию кишеню вона закінчується залишивши порожнім.

Dermitage стверджує випустити Rejuvaline в зморшки, дозволяючи м’якше, шкіра виглядає молодшою. Це вірно. Я особисто використовував цей продукт і бачили результати. Але, пам’ятайте, хлопці, ви отримаєте те, що ви платите за …

Так, я бачив результати, але я не можу сказати, що під пройшли диво-засобом. При використанні продукту, моє обличчя було м’яким і мої лінії з’явилися м’якше. Це було, коли я застосував крем один раз вранці і один раз перед сном. Коли я перестала використовувати продукт, ефект триває, може бути, десь близько тижня, перш ніж моя шкіра повертається у свій нормальний зморшкуватою себе.

Я використовував як Dermitage і Juvaderm ін’єкцій і знайшли ін’єкцій, набагато ефективніші, ніж Dermitage. Dermitage, здається, більше тимчасове рішення для тих, хто не хочуть мати досвід голки збираються прямо на лобі. Наприклад, ваша зустріч випускників школи. Ви ж не хочете, щоб виглядати і відчувати себе старим перед цим роботяга футболіста або гарячий вболівальник у вас була річ для старшого року. Отже, нанесіть крем за тиждень до возз’єднання, і врятувати себе від болю і гроші, якщо це дійсно просто одноразова річ. Я кажу тиждень, тому що для мене, я дійсно не бачив результати тільки через тиждень після того як я почав використовувати продукт.

Якщо ви шукаєте більш постійного рішення, я б точно рекомендував голки заповнені або ботокс або Juvaderm. На відміну від кремів, хімічні речовини вводять безпосередньо в епідерміс шкіри, більш швидкому і більш довгими і більш ефективних результатів.

Там немає нічого поганого в бажанні виглядати молодше. Там немає нічого поганого в спробі відбитися від смерті. Але так як ви ще не померли, і у вас ще є пару років ногами, не потрапляють в корпоративну пасток. Робити те, що краще для вас і вашого гаманця.