як стоматологи рятують життя

Коли більшість з нас чули про медичних професіоналів, які рятують життя, те, що як правило, приходять на розум подібні кардіологів та неврологів. Стоматологи, звичайно, не з’являтися тут. Не можна сказати, що більшість з нас не цінують роль стоматологів в системі охорони здоров’я. Це просто, що ми можемо відчувати, що перегляд їх як «рятувальних професіоналів здається, щоб бути трохи занадто” амбітних “в аргументах. Ми можемо оцінити роль стоматолога в поліпшенні якості життя своїх пацієнтів, шляхом підвищення їх естетичної привабливості або зменшення болю у них можуть бути, але ми не можемо цілком зрозуміти, як стоматологи може врятувати життя.

Але істина полягає в тому, як при найближчому розгляді з речей, стоматологи роблять шоу, є те, що вони професіонали, послугами якого часто можна врятувати.

Один із способів, через які стоматологи врятувати життя людей за рахунок усунення зубного болю-та роль, для якої більшість з нас знає їх. Невідомо для багатьох з нас є те, що до розвитку стоматології, це було дуже часто доводиться чути від людей, що вмирають від нічого, але сильного болю зуба. Справді, це те, що як і раніше відбувається в деяких частинах світу, де стоматології досі не дуже розвинена. Процедур, через які стоматологи бойової зубного болю, отже, не тільки про підвищення якості життя: вони також рятувальних процедур.

Для більшості людей в розвинених країнах світу, ідея хтось (дорослий чоловік, щоб завантажити) корчиться на землі через зубний біль неймовірно, але так, це те, що може трапитися. І коли хтось корчиться на землі через зубний біль, і немає ніякої форми допомоги, яка є майбутнім, це не важко зрозуміти, де все справа йде далі. Це особливо вірно, бачачи, що це не та проблема, яка просто проходить сама по собі: це одне, що тільки погіршується з часом. Тому, коли стоматолог виконує кореневий канал на вас чи просто вилучення зуба, який став занадто хворим, ви повинні знати, що процедура він чи вона виконує на вас насправді процедура порятунку життя!

Інші види проблем лікується стоматологів (крім болю проблем) також може мати небезпечні для життя наслідки. У розвинених країнах світу, є речі, які навряд чи відбудеться (оскільки немає ніякого способу проблеми, отримуючи те, що погано з усіма стоматологами всього), але правда полягає в тому, що якщо проблеми, як карієс не потурбувалися, він може фактично привести до такої проблеми, як інфекція мозку – з летальним результатом. Зубів може бути невеликої частини тіла, але вона з’єднана з іншою частиною тіла і що відбувається це відбувається з іншою частиною тіла. І хоча кореляція не завжди передбачає причинність, було відзначено, що високий рівень розвитку карієсу (який стоматологи лікування), як правило, корелюють з іншими умовами страшніше як серцеві напади в довгостроковій перспективі. Це може бути випадковістю, але знову ж, це може бути зі-реляційних або навіть causational.

Косметичні стоматологи, допомагаючи своїм пацієнтам (деякі з яких, виявляється, дійсно естетично знедолених), щоб виглядати краще, допоможе підвищити свою самооцінку: який може мати велике значення в справі збереження їх від депресії. Це рятувальні заходи, тому що ми знаємо, що депресія, особливо те, що пов’язано з речей, які ми відчуваємо, що ми не можемо абсолютно вдіяти, як відомо, викликає суїцидальні думки, іноді з летальним результатом.

Подумайте в цьому напрямку, і ви побачите, як і чому робота стоматологів йде не тільки про підвищення якості життя своїх пацієнтів, а іноді і про збереження тих самих життів.