як отримати з червоних

Там може бути гарною новиною для більш ніж 16 мільйонів жінок в Сполучених Штатах, які живуть з почервоніння обличчя. Ніяково і досить поширена проблема шкіри, почервоніння обличчя часто з’являється на носі, щоках і підборідді і може приймати різні форми, від невеликого урівень з більш помітні червоні плями на обличчі.

Дерматолог Патті Фарріс радить своїм пацієнтам зрозуміти, що саме викликає їх почервоніння обличчя і вжити заходів, щоб уникнути цих факторів. “Тригери почервоніння обличчя може варіюватися від людини до людини, але найчастіше в результаті впливу сонця, погодних умов, стрес, або реакції на певні продукти або напої.”

Дерматологи також пропонуємо:

• Відвідайте дерматолога. Стійкі почервоніння обличчя може означати серйозне захворювання, таких як розацеа. Дерматолог може допомогти вам зрозуміти, як мати здорові, більш навіть тону шкіри.

• документ і уникнути шкіри тригерів. Вести щоденник повсякденній діяльності і зверніть увагу, коли ваша шкіра спалахує або стає червоним.

• Використовуйте правильні продукти догляду за шкірою. Від чищення, щоб зволожуючий захисту від сонця, після відповідного режиму догляду за шкірою має важливе значення в запобіганні роздратування і почервоніння шкіри. Шукайте продукти, спеціально розроблені для чутливої ​​або явно червоної шкіри. Один дерматолог-відомий бренд, Eucerin, недавно представила Режим Почервоніння Комплект для скидання. Набір з чотирьох продуктів, пробний комплект розміру був створений, щоб забезпечити негайне полегшення почервоніння в той час як поліпшення стану шкіри почервоніння шкіри протягом чотирьох тижнів.

Цей режим є клінічно пров-ан буде повністю сумісна з популярними рецепти, які мають зиск від розацеа хороша новина для мільйонів людей шукає додаткові, безпечні варіанти для лікування їх почервоніння обличчя.

• прикрити. Нанесіть сонцезахисний крем щодня і завжди захоплювати капелюх і сонцезахисні окуляри, а також, перш ніж відправитися на вулицю.

• Не дозволяйте вашій шкірі вплинути на вашу самооцінку. Дерматологи запропонувати зелені нейтралізатори, наприклад, в комплект для навіть тону особи протягом дня.