як вирішити чотири спільні проблеми жіночу красу

Ніхто не досконалий. Навіть самі чудові люди в Голлівуді приховують недоліки і плями з макіяжем, добре зшитий одяг та максі-підтримки нижньої білизни. Справді, деякі кажуть, що якщо ви уважно подивитеся на потужність пара Анджеліна Джолі і Бред Пітт, ви виявите, що у них є деякі прищ шрами на їхніх обличчях, коли вони не носять макіяж.

Ви дійсно не повинні піти під ніж просто щоб відчувати себе добре про те, як ви виглядаєте. Є багато способів, щоб приховати ваші недоліки і грати ваші активи. Нижче наведено чотири загальні недосконалості жінки і деякі поради для їх вирішення.

прищі і вугрі

Багато людей задаються питанням, чому прищі і прищі з’являються напередодні або в день особливого випадку. Якщо Ви, трапляється, страждають від прориву на червоний день, ви не повинні скасувати дату або приховати за завісою. Найкраще, що можна зробити, це вимити обличчя і застосовувати деякі швидкодіючі засіб від прищів крем або ліки. Далі, вам потрібно коректор із зеленим відтінком, щоб вона нейтралізує почервоніння прищик. Просто переконайтеся, що ви тільки надягли зелені відтінки консілера на червоні плями. Потім прикрити з акне чистих фундамент, переконавшись, що ви змішуєте ваш макіяж добре. Нарешті, ставиться прочерк сипучих пудри на обличчі, щоб запобігти фундамент від зісковзування і дати Вам натуральний колір.

Кругле обличчя

Якщо у вас кругле обличчя або великі лінії щелепи, мають ваша щелепу обрізана стоматолог або жиру на вашому обличчі знятий косметичний хірург може бути дуже болючим, якщо ці процедури навіть існує взагалі. У всякому разі, це хороший спосіб приховати своє повне обличчя, вибираючи зачіску втішно. Довгі коси і шаруваті зазвичай допомагають тонкі і подовжені особи. Однак, вам потрібно триматися подалі від підборіддя довжиною Боб Кеті Холмс ‘, незалежно від того, яким він виглядає шикарно.

товстої талії

Чи не Існує дійсно нічого поганого з жінками, які мають товсті талії. Справді, багато потужні лідери старої мають цей атрибут. В даний час, однак, жінки, які мають широкий середній з несхваленням і навіть дражнили.

Ви дійсно не потрібно йти на крайнощі носіння корсетів або має пару реберні кістки видалені тільки для досягнення вашої мети, мають стрункішою перспективних талії. Було б легше, якщо ви просто зосередитися на приховуючи ваш недолік і хизуватися ваших активів.

Вірний шлях для досягнення загального ефекту схуднення, щоб носити одяг, яка в один колір або ті, які мають приглушені кольори. Ви також можете утриматися від носіння сорочки та сукні з дуже гучним принтами або ті, які мають складок. Замість цього, ви можете носити цікаві намиста, шарфи, або низьким вирізом (якщо у вас є розщеплення), щоб допомогти відвернути увагу від центру вашого тіла. Нарешті, ви також можете носити ланцюги приводні ремені на стегнах, щоб допомогти подовжені ваш силует, не привертаючи очей, щоб ваш середній.

маленькі груди

Число жінок, які перенесли операцію збільшення грудей знаходиться на підйомі, тому що багато жінок, які мають пласку груди відчуваю себе таким беззахисним. Проте ця процедура може мати небезпечні побічні ефекти, особливо, якщо робити скрупульозно осіб.

Ви можете реально збільшити розмір ваших грудей використанням незліченних варіантах. По-перше, Ви можете скористатися своїми шлях до зміцнення м’язів і пружною грудей, який допоможе підняти ваші грудей. Далі, ви повинні переконатися, що ваш бюстгальтер вам підходить добре. Деякі жінки насправді не мають проблеми з їх грудей, вони просто не носити правильний розмір бюстгальтера. Нарешті, ви можете використовувати природні збільшення грудей креми, такі як Clevastin, щоб допомогти поліпшити ваше розміру грудей.