щітки 101

Застосування макіяж не так просто, як пиріг. Вона не скористалася буде, коли ми були дітьми досить рожеві рум’яна і блиск для губ яскравих і ми були Cue як кнопка. Сьогодні є дуже багато дивиться на вибір, і це ще не все, ваш макіяж може також представляти вашу особистість. Ви можете подивитися в готичному стилі з додатковими олівець для очей, схожими на корейському з виразним макіяжем очей, будь-Latina дивлячись з бронзатор або виглядати шикарно з нейтральним макіяжем. Все залежить від вас, і зі зміною пір року відбувається зміна стилів макіяжу, а також. Макіяж дійсно відбулися від стилю макіяжу мода 90-х років до природних, але запеклі стиль макіяжу сьогодні. Якщо ви серйозно ставитеся до досягнення конкретних погляд, вам потрібно використовувати щітки, щоб отримати точність і вам потрібно. Ось кілька пензликів, щоб допомогти вам:
Особа щітки
Як тільки правильний колір для вашого обличчя макіяж має важливе значення. Ви не хочете, щоб ваше обличчя виглядає занадто яскравим або занадто темним. Найкращий спосіб досягти префект особи, застосовуючи рідке або мінеральною основою використання Фонду кисті. Це допоможе вам збалансувати тону обличчя і шиї. Фонд щітки плоскі, з довгими щетинками (природних або синтетичних), які звужуються в кінці. Наступним кисті консилер кисті, це використовується для нанесення консілера для покриття темних кіл під очима, прищі і плями знаків. Іншою особою кисть порошок щіткою; це використовується застосовувати розсипчасту пудру на основу і консилер для встановлення двох елементів. Це також може бути використаний для засмаги, видалення надлишку косметики і змішування кількох областях особи, щоб отримати справжнє природний вигляд шкіри. Порошок щіткою сильно рекомендується. Нарешті, рум’яна пензлем використовується, щоб застосувати колір до щік або контуру обличчя, це пухнасті кисті, які можуть бути великими або маленькими.
очей кисті
Очі є невід’ємною частиною кожного макіяжу режиму. Очі дзеркало душі і може виражати емоції залежно від того, як одягти їх. Перша кисть очей кисті тіні це покриває повіки і сумішей колір очей, щоб отримати бажаний ефект. Це може бути темніше для драматичного погляду чи світліше підходить для повсякденного макіяжу. Олівець для очей Кисть використовується для нанесення підводки для очей, це робить очі більш визначеним. За допомогою олівця для очей ви можете зробити ваші очі виглядають більше або менше. Інші кисті брову пензлем; цю кисть утворює брови і заповнює районах, щоб створити гарні арки. Останній кисті поставляється з вашої туші для рівномірно нанесіть на вії, це може також поставляються з невеликою кисті влаштувати вії і туш для вій видалити зайві.
губ кисті

Губи можуть змінити погляд від нейтрального до жорстокої. При зміні кольору губи від рожевого до червоного ви можете розкрити вогненні діви в вас. Пензлик для губ слабкий, тонкий і конічні кисті, яка рівномірно покриває губи помадою або блиском для губ. Це змішує кольори, якщо змішувати, щоб уникнути нерівномірного кольору на губах. Методи губ кисті можна зробити губи повніше або тонше.

спеціальні щітки

Більшість спеціальних кистей зроблені для очей. Кілька спеціальних кистей включає: контур кисті, складки кистей і кришка кисті. Щітка контуру можуть бути нахилені, щоб акуратно застосовувати визначення макіяж на очі, а складки кистей спеціально зроблено, щоб застосувати тіні на складку кришці, також використовується для змішування в дрібних деталях. Нарешті, кришка щітка прикладає перші шари тіні на всю кришку, щоб переконатися, що вона має такий же колірний тон.