Як я буду почувати після операції по збільшенню грудей

Ви, ймовірно, відчувати себе дещо стомленим і біль протягом декількох днів після операції, а ваша груди можуть залишатися опухлі і чутливі до фізичного контакту тих пір, як місяць. Ви можете також випробувати почуття сорому у області грудей, як ваша шкіра пристосовується до нових розміром грудей. Повні результати ваших збільшення можуть бути не видно, поки ваші тканини молочної залози (і м’язи, якщо імплантат був поміщений submuscularly) налаштовує.

Якщо груди імплантат поміщають submuscularly, ви можете відчувати себе більш дискомфорт протягом декількох днів довше, ніж якщо він буде поміщений в субгландулярного положення. Ви також можете мати труднощі піднявши руки над головою, поки не лікувати, і Ваш пластичний хірург може здатися на перший обмежити рухи рук. Тим не менш, під м’яз розміщення може знизити ризик ускладнень, таких як різке скорочення тканини капсули навколо імплантата (капсульної контрактури), видимі або відчутні краю імплантату, або втручання з допомогою мамографії. Післяопераційний догляд, як правило, досить просто, можливо, пов’язані з використанням післяопераційний бюстгальтер або бігати підтюпцем бюстгальтер для додаткової підтримки і позиціонування під час зажити. За рекомендацією вашого хірурга, ви, швидше за все, зможе повернутися до роботи через кілька днів, хоча ви повинні уникати будь напруженої діяльності, яка може підняти ваш пульс і кров’яний тиск, принаймні пару тижнів.

Ваш пластичний хірург може більш детально розповісти про типовий процесі відновлення, і може мати інші конкретні рекомендації, засновані на вашому конкретному випадку. Якщо будь-які незвичайні симптоми виникають після операції, такі як лихоманка або помітні набряк або почервоніння в одній грудей, вам слід звернутися до пластичного хірурга негайно.