Лос-Анджелес по догляду за шкірою

секретів вони не хочуть, щоб ви знали

Лос-Анджелес-Догляд за шкірою Ваша шкіра погано або могли бути краще. Ви незадоволені. Ви живете в районі Великого Лос-Анджелеса. Чи є зв’язок?

Воно не може бути всієї вашої вини. Лос-Анджелес по догляду за шкірою набагато складніше, ніж ви собі уявити.

Лос-Анджелес-догляду за шкірою є смогу поганий хлопець?

Догляд за шкірою в Лос-Анджелесі є проблемою, оскільки забруднення повітря. Ви опинитеся часті Лос-Анджелесі процедури по догляду за шкірою, тому що повітря наповнене озоном. Озон є основним компонентом нашого старого знайомого Л.А., смогу.

Смог атаки вашого Лос-Анджелесі шкіру і швидко знімає Вітамін Е від вашого верхнього шару шкіри (так званий роговий шар) відповідно до несподіваних результатів лютому 1997 Університет Каліфорнії, Берклі дослідження.

Наскільки це погано смогу в Лос-Анджелесі? “… Незважаючи на середньому $ 5 млрд до $ 8 млрд, витрачених для проведення регіональних планів якості повітря в останні десятиліття, Лос-Анджелесі минулого літа знову привів націю в задимлених днів” відповідно з 11 жовтня 2006 р. до журналі Los Angeles Times, в Каліфорнії Місцевий розділ Новини.

вітамін Е по догляду за шкірою

Вітамін Е є важливим компонентом здорового Лос-Анджелесі по догляду за шкірою, тому що він виступає в якості захисника від окислення. Окислення є основним агентом, що викликає старіння шкіри.

Приклад окислення яблуко повороту коричневий коли його розрізають і піддавали впливу кисню в повітрі. Приблизно через годину забрудненого повітря почнуть руйнувати плоть плодів.

Подумайте про зовнішньої обшивки від Apple як ваш верхній шар шкіри (роговий STATUM). Подумайте про вашій шкірі, як плоть плодів.

Зупиніться на мить і уявіть собі ефект. Чи бачите ви вікових плям і зміна кольору, як з Браунінг яблуко?

Чи отримуєте ви окислення картину? Це не дуже красиво з них? Нє-а.

Лос-Анджелес смогу атак вашу шкіру і видаляє вітамін Е. Вітамін Е є природним вашого тіла антиоксидантом. Вітамін Е міститься в деяких рослинних оліях і в зелених листових овочах. Це життєво важливий зброєю в Лос-Анджелесі по догляду за шкірою.

Смогу віці ваша шкіра після захисний рівень вітаміну Е зменшується. Старіння характеризується поява тонких ліній, зморшок, втрати пружності, нерівний тон шкіри і вікових плям.

Очевидно, що одним з результатів цього дослідження підтвердили цінність вітаміну Е для гарного догляду за шкірою Лос-Анджелесі.

Лос-Анджелес догляду за шкірою і дослідження Каліфорнійського університету в Берклі

Вчені з’ясували, вітамін Е у верхній шар шкіри (роговий шар) знизилася на 25 відсотків тільки після двох годин експозиції в подвійному пікових рівнів озону в таких містах, як Лос-Анджелес і Мехіко.

Каліфорнійський університет в Берклі дослідники знайшли тільки двадцять п’ять відсотків вітаміну Е залишався в роговому шарі після аналогічного експерименту протягом шести днів поспіль.

Вражаючі дані, є те, що вплив було тільки протягом двох годин. Це набагато менше, що середня людина піддається впливу в сильно забрудненої області, як Лос-Анджелес.

Скомпрометований верхній шар шкіри означає проблеми для вашого загального здоров’я шкіри. За словами професора Каліфорнійського університету в Берклі Об’єктив Тілі “, компанії Догляд за шкірою знати, якщо у вас суха шкіра, це ваша STATUM рогової, що в біді. Все, що ви наносите на шкіру має пройти через цей шар”.

Тому зниження рівня антиоксидант вітамін Е в роговому шарі дорівнює шкірні захворювання і передчасне старіння шкіри.

Тепер ви починаєте бачити, наскільки важливо двох ворогів, смогу і вітамін Е, які за своїм Лос-Анджелесі по догляду за шкірою? Почавши відповісти на деякі ваші запитання по догляду за шкірою, чи не так? Ще б ми.

Отже, хто ти будеш дзвонити?

Смог хитрий супротивник не так? Спочатку він знімає свій вітамін Е і захист інших антиоксидантів. Потім він старить шкіру. Це як раз-два нокаутуючий удар вашого догляду за шкірою.

Навіть короткочасне щоденного впливу смогу, ультрафіолетового (УФ) світла і сонця дасть вам поганий шкіри і старіння ви не хочете.

Так чого ж ви Goanna робити, рухатися, щоб отримати хороші Лос-Анджелесі по догляду за шкірою? Може бути. Але є й інші рішення.

Лос-Анджелес омолодження шкіри обличчя

Я є власником Наступна Салон в смогу безкоштовно міському пляжі в Санта-Моніці, штат Каліфорнія. Я бачу, Лос-Анджелесі проблеми догляду за шкірою в моєму салоні.

Одним з рішень є анти-старіння по догляду за шкірою і мій ексклюзивних європейських Лос-Анджелесі Догляд за шкірою обличчя омолодження. Ці процедури по догляду за шкірою допоможе замінити антиоксиданти, як вітаміни Е і С, убіхінон, кинетин і ліпоєва кислоти.

Мій косметолог, Лос-Анджелеса розробила догляду за шкірою лікування, які послаблять впливає Лос-Анджелеса смогу.

догляд за шкірою шерифа на допомогу

Тепер, я пояснив проблему догляду за шкірою в Лос-Анджелесі. Якщо у вас поганий шкірою він не може бути все твоя вина. Я також дав вам наступне рішення салону.

Мій косметолог є Шериф Догляд за шкірою які арешти і в’язниці поганий шкіри і звільняє вашу гарну шкіру.

Це просто. Ви хочете жити з поганою шкірою Лос-Анджелесі або хороші Лос-Анджелесі шкіри? Це ваш вибір. Приїжджайте в наступний салон для вашого догляду за шкірою Лос-Анджелесі.