Догляд за губами Бальзам-що і чому для догляду за губами

Потріскані губи статися, і це дуже дратує. Хоча у більшості людей асоціюється з потрісканими губами взимку, потрісканих губ може відбутися в будь-який час, влітку, навесні, восени і взимку. Потріскані губи не тільки боляче, але вони пластівці, вони шкірку, вони розколюються, і вони менш привабливі, ніж цілувати жабу (ну … може бути, це трохи різко). У кожному разі, потріскані губи-то ми всі хочемо уникнути.

І, на щастя, ми можемо, з бальзам для губ догляд.
Бальзам для губ догляд за найшвидший, найпростіший і дешевий спосіб відновити вологу ваших губ. Як і лосьйон для вашої сухої шкіри, бальзам для губ працює, щоб заспокоїти тих, від тріщин і пластівці і відновити ваші губи м’якими, щоб їх самостійно.

бальзам для губ, губна помада, блиск для губ?
Бальзам для губ не те ж саме, як губна помада або блиск для губ. Хоча і помада для губ і блиск для губ є зволожуючі, вбудовані в них, їх основною метою є поліпшити колір і стан губ. Бальзам для губ догляд, з іншого боку, зроблено, щоб заспокоїти ваші губи, не робить їх червоними, рожевими або блискучою. Догляд Бальзам для губ також використовується як чоловіками, так і жінками. При прийнятті рішення, якщо ви хочете або бальзам для губ блиск для губ або губної помади, вам потрібно подумати про те, що ви шукаєте, і майте на увазі, ви можете використовувати всі три для цього додаткові захищені, додаткові глянсова, червона додаткові дутися.

інгредієнти для пошуку
Губ бальзами, виготовлені з різних інгредієнтів в залежності від марки та загальної ефективності них. Деякі з інгредієнтів, що зробити трюк включають бджолиний віск, ментол, ароматичні масла і камфори. Інші інгредієнти для пошуку включають олії, наприклад рослинні олії (оливкова або мигдальне масло), галун, саліцилової кислоти і вітаміни.

НД екрану блиск
Нарешті, найголовніше при пошуку бальзам для догляду за губами є захист від сонця та інших агресивних факторів навколишнього середовища, таких як холоду та вітру. Губи можуть отримати засмаглий як і всі решта з вашої шкіри. Тим не менш, ви не хочете, щоб покласти сонцезахисний крем на всьому протязі Вашого губи. Фу! Бальзам для губ діє як сонцезахисний крем для ваших губ, без цього огидного смаку екрану НД