lipoabdominoplasty передній край пластичної хірургії

Жир не є вашим другом, і ви можете витратити все життя намагається позбутися it.There багато спільних рішень, але є один новий, який бере світ штурмом. Вона називається lipoabdominoplasty.

Це комбо підтяжка живота і ліпосакція процедура, яка абсолютно творить чудеса в перетворенні ванної брижі мляві м’язи на плоску, гладкий, сексуальний живіт. Хорошого пластичного хірурга, як майстра, перетворюючи вас в нове вас, і те, що lipoabdominoplasty отримує це зробити.

Це новий порядок у світі пластичної хірургії. Він використовує нові методи створені результати недавніх досліджень, і тільки нещодавно почала практикуватися в Сполучених Штатах. Це краще, ніж катаючись на живіт, а потім отримати ліпосакції окремо.

З lipoabdominoplasty, ліпосакція є просто частиною операції живота. Але, це не єдина його користь. Ось ще декілька.

1. Lipoabdominoplasty скорочує час відновлення. По-перше, хірург позбавляється від деяких з жиру. Це гарантує, що підтяжка живота йде більш гладко, тому що лікар може потрапити в тканини легше, без перешкоджає жировій тканині. Це також скорочує час відновлення значно. Ця процедура відмінно підходить для тих, хто хоче повернутися в курс справи якомога швидше.

2. Це дуже ефективний засіб. Результати з lipoabdominoplasty набагато краще, ніж у регулярних живота. Як позбутися від жиру перша дозволяє лікарю формувати тканини під більш легко.

3. Його варіант для курців. Традиційно курці мали важкий час отримати успішне абдомінопластика. Це тому, що це набагато складніше, для курців, щоб оправитися від будь пластичної операції хірургії, і вони більш високому ризику зцілення проблем. З більш легким відновлення, lipoabdominoplasty дозволяє отримувати квартиру, сексуальний живіт більш прийнятним варіантом для тих, хто палить.

4. Так, як це робиться зараз, lipoabdominoplasty залишає менший шрам. За відсмоктування жиру перше, лікар має більш легкий доступ до тканини під животом. Це означає, що вони можуть зробити менше розріз, і у вас менше доказів того, що ви отримали живота в першу чергу.

5. Також через невеликого розрізу, менше крововтрата під час процедури і час відновлення. Це великий комфорт і скорочує ризики відновлення великого часу.

6. Там немає оніміння після процедури. Оніміння навколо живота, що викликає дискомфорт і може тривати протягом тижня є поширеним побічним ефектом живота. При видаленні жирової тканини перше, ваш лікар може тримати нерви навколо живота в такт. Cut нерви є причиною оніміння часто стикаються з регулярним живота.

7. З lipoabdominoplasty, менше болю, ніж звичайна підтяжка живота.

Не кожен пластичний хірург робить lipoabdominoplasty, тому придивіться до цін для пластичного хірурга, який є фахівцем у цій процедурі. Lipoabdominoplasty це новітній і найефективніший спосіб видалення небажаних жиру і тканин від живота. Він має безліч переваг в порівнянні з старої рутини живота. Нехай він вам плоский живіт ви мріяли.