LANAP – складне лікування зубів

Лазерна технологія є останнім і складні лікування в стоматологічної допомоги. Вони починають отримувати все більш популярним в області косметичної стоматології. LANAP була великим благом для людей з пародонтозом. LANAP була розроблена доктором Delwin Каліфорнії і доктор Роберт Грегг. Це один з яскравих варіантів для людей, які страждають захворюваннями ясен. Це неінвазивна форма лікування. Консервативні хірургічних операцій гумка передбачають внесення скорочень в яснах, а потім шити тому ясна. У LANAP, пародонтолог приймає стоматологічного лазера і немає порізів або стібками.

Час загоєння в традиційних операцій набагато більше, і шанси на успіх також мінімальні в порівнянні з Lanap. Пацієнт не відчуває абсолютно ніякого дискомфорту або болю і немає кровотечі ясен. Ця технологія лазерної став оглушливий успіх і тисяч пацієнтів по всьому світу збираєтеся займатися LANAP. Багато пацієнтів задоволені цією лазерної технології, так як після відходу також мінімальна. Час відновлення абсолютно нуль який є найбільшою перевагою. Пацієнти можуть повернутися до нормального життя в той же день в порівнянні із звичайним лікуванням гумка хірургії, де іноді за кілька днів або місяців були необхідні для відновлення. LANAP довготерпить дружній і, отже, занепокоєння пов’язане з хірургією практично відсутня. Люди, постраждалі з запаленням ясен використовували відмовитися від лікування через болю і страху, але завдяки LANAP, цей страх був усунутий зовсім.

Вартість лазерної хірургії, безумовно, менше у порівнянні з традиційної операції гумки. Вартість варіюється від людини до людини і ступеня захворювання ясен. Пародонтит є стан ясен яка впливає на дорослих якому ушкоджені ясна і дорослі починають втрачати зуби. Існує болісну біль і, якщо залишити без нагляду, зуб відвалився б легко. Якщо LANAP буде прийнятий, то біль була б практично дорівнює нулю, і пацієнти можуть бачити позитивні ефекти.

Пародонтолог б спочатку вивчити стан гумки, а також перевірити ступінь розпаду ясна перед початком LANAP лікування. LANAP в основному допомагає в зішкріб із нездорових тканин ясен і гарантії здорових ясен. Як тільки лазер був використаний, пародонтолог потім викопувати бактерій всередині ясна за допомогою ручних інструментів. Як тільки це буде через, лазер знову використовується для зв’язування ясна так, щоб бактерії не на отримання в’їзної назад в ясна або зуб.