herstyler татуювання керамічних випрямляч волосся серії рожевий чорний червоний

herstyler чорна татуювання випрямляч волосся – плоске залізо

Татуювання випрямляч для волосся по HerStyler приносить вам саму останню модну деталь!

Випрямляч волосся Татуювання була розроблена художником татуювання, виробництва новітніх технологій та впорядковано провідних інженерів HerStyler автора.

Ми з гордістю представляємо наш новий випуск, навіяний останніми тенденціями моди татуювання.

Татуювання особливості:

100% 1.5 дюйма керамічні пластини для безпечного використання

Швидкий час розігріву, ніж звичайні заліза випрямлення

Включення / вимикання

Легка вага

HerStyler Black Tattoo Випрямляч для волосся Flat Iron є ідеальним інструментом для створення великим нетерпінням стилів, щоб випрямити, хвиля, фліп, і додати блиск і неймовірну м’яку текстуру вашого волосся. Дизайн HerStyler Black Tattoo Flat Iron виготовлений надати волоссю стиль, який ви завжди хотіли.

Запатентована технологія миттєвого тепла дозволяє використовувати випрямляч на ваше волосся практично відразу після його включення нагрівання до 400 градусів за Фаренгейтом з включення / виключення.

HerStyler 100% тверді керамічні Випрямляч це найпростіший спосіб, щоб випрямити волосся.

Керамічні пластини виділяють в 6 разів більше негативних іонів, ніж магазин купив праску і створює міцний стиль, який зберігає вологу і залишає волосся м’якими, глянсовий блиск.

Татуювання керамічний плоский праска можна використовувати на всіх типах і текстури волосся, тверді керамічні пластини зберегти волосся здоровими за допомогою зменшення впливу волосся на тепло. Випрямляч HerStyler ущільнення блиск і вологи у волоссі для м’якої, тривалої, в контрольній блиск.

Всі деталі нові / справжні