як посилити віковий шкіри з голови до ніг

Всі ми пам’ятаємо старі добрі часи, коли наша молода шкіра була без жодної зморшки, що світяться, пружною і жорсткою. Це було тоді, але тепер ми хочемо знати, як посилити віковий шкіри, а не тільки на нашій особі на віці шкіра на руках і ногах теж.

Це не має значення, де саме на тілі вашої області проблеми, ви просто хочете знати, як посилити віковий шкіри, знаходячи і використовуючи анти старіння шкіри продукти, які були клінічно випробувані і довели збільшити виробництво вашого тіла двох життєво важливих білків – – колагену і еластину.

Коли ви згадаєте, у вас не було зморшок, зморшок, в’ялість шкіри або навіть вікових плям. Але, як ви стаєте старше, ваше тіло виробництво колагену і еластину зменшується, і ви починаєте помічати ознаки старіння.

Нове, передній край натуральний інгредієнт було показано (у людських добровольцях), щоб збільшити виробництво власного природного тіла колагену і еластину і називається Cynergy TK з Нової Зеландії. Інгредієнтом є лише одним, який знаходиться в ніші продукт догляду за шкірою лінії ще недоступна для великих торгових марок.

Ви можете знайти інгредієнт Cynergy ТЗ в креми для тіла для вікової шкіри на руках і ногах. Цей інгредієнт також може бути знайдений в особі креми проти старіння, які можуть бути використані навколо очей, лоба і шиї.

У клінічних дослідженнях, Cynergy TK виявилося: збільшити виробництво колагену і еластину, а також збільшення еластичності шкіри, вологи і повторного росту нових клітин шкіри.

Ще один інгредієнт називається вакаме. Вакаме є натуральним екстрактом унікального типу бурих водоростей Японського моря. Цей дивовижний інгредієнт використовується, щоб тримати шкіру зволоженою і гладкою і пружною (виглядає молодше). Вакаме також уповільнює активність гіалуронідази (ферменту, який руйнує гіалуронової кислоти в шкірі).

Важливим інгредієнтом? Ще б тому, що гіалуронова кислота необхідно підтримувати пружність, гладкість і тону шкіри. Відсутність гіалуронової кислоти означає, що еластин і колаген волокна втратять клей, що ведуть до втрати молодий вид.

Зазначені вище інгредієнти є лише двома передній край анти старіння шкіри догляд речовин, використовуваних як лінії по догляду за шкірою. Я настійно рекомендую ці клінічні випробування інгредієнтів для тих, хто хоче знати, як посилити віці шкіри з голови до ніг.!

Щоб дізнатися більше про те, як посилити віці шкіри відвідати мій сайт сьогодні.