як поліпшити жирної шкіри і зменшити відкриті пори

Генетика є основною причиною деяких з нас є жирної шкіри. Так, ви можете насправді звинувачувати батьків для цього! Жирна шкіра викликана надлишкової продукції шкірного сала і може призвести до плями, плями, відкриті пори і вугри. Дієта і рутина догляду за шкірою відіграють важливу роль в управлінні жирної шкіри і уникнути всіх цих проблем зі шкірою.

Їжі багато оброблених, солодкі страви та закуски, багаті смажені продукти з високим вмістом жирів, і вживання надмірної кількості алкоголю не зробить вашу шкіру не подбав. Замість готових страв і забрати вечері, солодкі десерти і шоколадні закуски, салати заміну, свіже м’ясо, фрукти і овочі. Замініть газовані напої, алкоголь і каву з водою, і ви побачите поліпшення у вашій шкірі.

Управління жирна шкіра вимагає послідовного режиму краси чистка, тонування і зволоження. Якщо ви можете очистити шкіру 3 або 4 рази на день, ви будете дійсно побачити переваги. Використовуйте продукти, які підходять вашому типу шкіри. Якщо чищення більше двох разів на день, використовуйте ніжний продукт. Сильні миючі засоби на основі спирту може позбавити шкіру натуральними маслами і викликають листкове ділянки шкіри і роздратування.

Очищення та тонери підходить для жирної шкіри може містити гліколева кислота, саліцилова кислота, молочна кислота, або поєднання кислот. Ці види миючих користь жирної шкіри, контролюючи надлишкової продукції шкірного сала в шкірі, зменшуючи відкритих пір і вугрів. Вони покращують текстуру шкіри, Злущуючись верхній шар мертвих поверхневих клітин, і як додаткова перевага, може зменшити поява шрамів від вугрової висипки, тонких ліній і зморшок.

Інші методи лікування, які слід розглянути мікродермабразія, шліфування шкіри лазери і шкіри пілінг. Мікродермабразія це косметична процедура, яка видаляє мертві зовнішній поверхні шкіри. Мікродермабразія не вимагає ніякої анестезією, і може бути використаний для лікування пошкодженої сонцем шкіри, шрамів від вугрової висипки, дрібні зморшки і розширені пори. Звичайно від 6 до 8 процедур зазвичай потрібно для досягнення результатів. Різні види лазерного лікування доступні, який спалює верхній шар шкіри. 2 або 3 процедури можуть бути необхідні протягом декількох тижнів. Після лікування, шкіра може бути червоною і лупиться, поки свіжа нова шкіра не виявлено. Шкіра пілінги розрізняються за силою. Більш ніжною шкіркою просто відлущує зовнішній мертві шари шкіри, щоб дати свіжий вигляд. Більш глибокі пілінгу шкіру може викликати зовнішній шар шкіри буквально знімається і вимагають кілька днів для шкіри для відновлення.

Салони краси та шкіри клініки пропонують широкий спектр процедур для різних проблем шкіри, і може порадити найбільш відповідне лікування для вашого типу шкіри. Є також хороший вибір якості продукції підходить для домашнього використання, який може заощадити сотні фунтів в салоні дорогого лікування.