як зупинити спітнілі ноги – методи

Якщо ви коли-небудь замислювалися, як зупинити спітнілі ноги ти в правильному місці. У цій статті ми обговоримо, як ви можете зупинити спітнілі руки і ноги за допомогою ряду різних методів. Ви чули про чорний чай? Ні, я не хочу пити, я маю на увазі витримувати ваші руки і ноги в ньому. Люди стверджують, що він працює. Вона має блокуючий вплив на потові залози. Я спробував метод чорного чаю, і це, здається, роблять певні результати. Просто нагріти велику кількість його, чорніше, тим краще (2 пакетики чаю чудово). Принеси його ледь теплу температуру. Ви відправитися в шлях, пірнати в руки або ноги і тримати їх там протягом 30 хв. Якщо ви хочете, щоб працювати швидше ви повинні потім споживають, що чай усно! Жартую! Кидай його, як тільки ви зробили, і не використовувати його. Протягом першого тижня ви повинні зробити замочування на щоденній основі, потім два рази на тиждень у порядку. Переконайтеся в тому, щоб мити ноги з милом і ретельно очистити їх від будь-яких плям чаю. Використовуйте вулканічних порід (ака пемзи Rock) на ноги, якщо ви хочете стерти мозолів які вбираються плями чаю. Антибактеріальне мило має використовуватися більш людьми, які пітливості ніг.

Бактерії виробляє неприємний запах ніг. Використовуйте гарну марку антибактеріальне мило для боротьби із запахом. Бактерії розмножуються у великих кількостях на ноги. Ваші ноги є ідеальним грунтом через відсутність світла і вологи. Якщо ви носите синтетичні шкарпетки, то вам залучити ще більше бактерій. Вони, як губка, яка вбирає все потім. Носіть бавовняні шкарпетки. Ви побачите різницю майже відразу, вони переміщують вологу з поверхні тіла. Якщо ви в радикальних підходів ви можете розглянути питання про хірургічної процедури.

Це може бути зроблено за допомогою затиску, печіння і різання потових залоз, яка не без ризику. Ви не можете передбачити, як ваш організм буде реагувати. Часто ви бачите компенсації піт розвиватися в іншій частині вашого тіла. Наприклад, після процедури, ви можете побачити більше поту в паховій області, на відміну від ваших рук. Це рішення використовується для лікування дуже важких випадків гіпергідроз пітливості ніг, ви повинні дійсно подумати про це. Поговоріть зі своїм лікарем про це.

Деякі люди навіть використовують ураження електричним струмом для лікування пітливості. Це рішення було запатентовано Дріонік бренду. Це може бути досить болючим для певних людей, кожна людина має різний рівень провідності електрики все залежить від товщини шкіри. Цей метод передбачається тимчасово закупорюють потові залози і тим самим запобігти потовиділення. Цей метод досить спірне і не завжди працює. Є багато інших методів, які там побити цього. На закінчення, давайте назвемо 3 рішення, які були згадані в цій статті, які були: чорний чай, хірургії та Дріонік, дякую вам за читання і мають приємний день.