хороші і погані цукор цукор

Вуглеводи (іноді званий “вуглеводи”) просто довгий слово “цукор”. Продукти можуть містити прості молекули цукру або довгі ланцюги молекул простого цукру пов’язані один з одним. Вуглеводів сім’я фактично має 3 «членів»:
1. простих цукрів
2. Комплекс (довгі ланцюги) вуглеводи (також званий крохмаль)
3. Харчові волокна
Прості цукру є автономними молекул цукру. Вони знайдені в:

– Молоко
– Фрукти
– Цукор і мед
– Фруктові соки і безалкогольні напої
– Тістечка та торти

Крохмаль можна знайти в:

– Рослини
– Зернові (пшениця, просо, ячмінь, рис, овес і жито)
– Картопля
– Боби

Волокна містяться в рослинах і цільні зерна. Вони неможливо переварити, але насправді добре для вас. Їх переваги включають в себе:

– Профілактика і лікування запорів
– Зниження рівня холестерину в крові
– Допомагає процесу їжі, тому тяга зменшується

Вуглеводи, при цьому кожен грам, що містить 4 калорій, є кращим джерелом енергії мозку і нервових клітин, еритроцитів і м’язів. Вони становлять від 55% до 60% від типової американської дієті. Ми рекомендуємо вам користь комплекс над простими вуглеводами: вони здоровіше і краще контролювати апетит, так що ви навряд чи переїдати. Крім того, солодкі закуски прості молекули, так що енергія згорає швидко. Складні вуглеводи, хоча набагато менш солодше, зламати з плином часу, щоб дати вам більше енергії в довгостроковій перспективі.

Вуглеводів не погана річ: як ми згадували раніше, це більше кількості і якості. Спробуйте скоротити солодкі солодкі продукти той час як продукти зі складними вуглеводами і волокон набагато краще для вас.

Дія Крок 6
Знайти 2 продукти, зроблені з простих цукрів, 2 виготовлена ​​з крохмалю, 2 і багаті клітковиною продукти. Зразок кожної харчування та помітити солодкість простих цукрів на відміну від двох інших.