тіні для повік набагато більше, ніж просто стиль

окуляри не так просто, як багато хто думає.
Різні частини для окулярів буде мати великий вплив на зовнішній вигляд пари. різних частин може також вплинути на захист від ультрафіолетового випромінювання, відблиски опору. Важливо розглянути кожен з різних варіантів, доступних для окулярів, перш ніж купувати один.

різні лінзи сонцезахисних окулярів, відтінки, і покриття буде вигідно, залежно від передбачуваного використання. Об’єктив матеріали також служать для різних цілей. Кращі лінзи для використання є скляні лінзи, оскільки вони мають верхній досконалості і найбільш стійким до подряпин. На жаль, очкові лінзи також є найбільш дорогий з усіх лінз. Акриловий пластик лінзи є найменш дорогим.

Sunglass відтінки також служити різного використання. Звичайні відтінки бурштину і помаранчевий, коричневий, сірий, зелений, рожевий, яскраво-червоний колір, і жовтий. Янтар і помаранчеві відтінки синього зменшити сяйво, яке є головним компонентом відблисків. Цей відтінок ідеально підходить для високої активності відблиски, як рибалка, катання на човнах, катання на лижах, і літати. Коричневі відтінки гарні для змінної освітленості. Темні відтінки знижує зорову напругу, що робить його ідеальним відтінок для управління автомобілем, велосипедом і працює. Сірий і зелений відтінки хороші відтінки для багатьох цілей.

Каркас стекол є дуже значним. Існують численні матеріали для кадрів. Пластикові рамки є найдешевшим і, отже, має не настільки високої якості. Пластикові ящики також легко розтріскуються. Нейлон і металевих корпусах хороші варіанти. Однак, нейлон ізгібаема і сильніше, ніж метал. Шарніра може також мати металу і нейлону. Знову ж, в цьому випадку, нейлон сильніше і тому, ймовірно, кращим вибором.

або ви вибираєте окуляри, пам’ятайте, ваші лінзи повинні бути очищені часто. Для очищення лінз пов’язку, м’яким милом і теплою водою повинні бути використані. Після промивання лінз, слід насухо тканиною об’єктива або неабразивного бавовни для того, щоб не подряпати. Ви також можете любителя об’єктив, тримаючи раму і переміщення в ніжний, круговими рухами.