природний догляд за волоссям поради та рекомендації

Замість того щоб використовувати синтетичні барвники волосся, дати колір вашого волосся, ви б краще спробувати трав’яні натуральні продукти. Трав’яні продукти захищають пасма волосся від сонячних променів, а також додати колір і блиск ваших волосся.

Яйця дуже добре, щоб дати природний блиск ваших волосся. Удар яйця і масаж його у свіжому вимите волосся. Через кілька хвилин, змийте його холодною водою. Будьте обережні, не використовуйте гарячу воду, тому що ви будете яєчня у волоссі, і це буде дуже важко отримати його з вашого волосся.

Пиво також дає прекрасний блиск волоссю. Промити волосся в пиві в душі, потім змийте водою. Майонез відмінно підходить для кондиціонування волосся. Покладіть вологу назад у неї шляхом нагрівання 1/2 чашки оливкової олії (не кип’ятити його), а потім рясно застосовуючи його до вашого волосся. Накрийте волосся поліетиленовим пакетом продуктовий, то загорніть його в рушник. Нехай це набір протягом 45 хвилин, потім шампунем і ретельно промити. Для здорові, блискуче волосся, змішайте 2 чайні ложки касторової олії з 1 чайною ложкою гліцерину і один яєчний білок. Масажуйте його в свій вологе волосся, почекати кілька хвилин і промити.

Щоб дати природний блиск сухого волосся, використовуйте кварту (літр) теплою, несолодкий чай (свіжозварений або миттєві) в якості останнього полоскання після вашого звичайним шампунем.

Коли справа доходить до жирного волосся, Є багато думок про те, як часто мити його. Незалежно від того, як часто ви миєте волосся, ви завжди повинні, спробуйте ложку яблучного оцту на волосся для остаточного ополіскування, щоб допомогти скоротити жиру на ньому.

Багато догляду за волоссям і косметичні компанії рекламують, що вони використовують натуральні інгредієнти. Що означає слово “природний” дійсно означає? Подбайте, які продукти ви використовуєте для догляду за волоссям. Вони повинні не просто назвати натуральними продуктами, але вони повинні бути виготовлені з інгредієнтів, отриманих безпосередньо з рослин.

Є багато місця в Інтернеті, де ви можете дізнатися більше про природні практики догляду за волоссям і знайти нових природних, інноваційні продукти. Одне з цих місць це природні волосся Digest, де ви можете знайти безліч статей та інформації про природні догляду за волоссям. Є також деякі Природні рецепти волосся і навіть для тіла.

В останній момент, ви повинні намагатися йти більш природним з вашими волоссям, тому що це дешевше і ефективніше. Майте на увазі, що багато продуктів, звані натуральні продукти, які не є природними, так що вибирайте ретельно вашого догляду за волоссям.