посібник з випрямлячі для волосся

Подумайте, випрямляч волосся. Будь випрямляч. Швидше за все, ви думали про GHD там? GHD є, ймовірно, найбільш добре відомих випрямлячі на ринку в даний момент, але як щодо всіх інших марок і типів на ринку? Як ви вибираєте між ними усіма і як ви знаєте, який з них підходить для вашого волосся? Ось короткий посібник про кращих особливостей, які треба подивитися.

Щоб шнур або шнур? Де ти, ймовірно, буде за допомогою випрямлення праски? Просто в будинку? Відпочинок на природі? Фестивалі? на човні? в машині? З Акумуляторні випрямляч ви можете робити все це і багато іншого. Ви берете його вгору і випрямити в будь-якому місці, у будь-який час, так що якщо ви ведете спосіб життя цих пригод може бути вибором для вас. Вони прекрасно підходять для з’являтися в сумку і теж, оскільки вони не мають шнур вони легко вискочити в роздягальнях на роботі, щоб повторити ваші волосся перед вночі або, що всі важливі зустрічі.

Для здоров’я волосся і безпечне випрямлення. T3 Турмалін праски використовують новітні технології, яка захищає волосся, використовуючи Negitive іонів. Це зупиняє статичних і тюленів у вологою, яка тримає волосся у хорошому стані. T3 Турмалін є найбезпечнішим способом додати тепла на волосся. Міні має регульовані температурні режими з максимальній температурі 210 градусів.

Час має суттєве значення. У кого є час, щоб чекати, поки їх праска нагрівається? Ми всі хочемо, щоб все якнайшвидше, і зараз, і стиль нічим не відрізняється. Все, що близько 20-30 секунд є хорошим орієнтиром.

Як жарко? Спробуйте зайти на випрямляч волосся з кількома щабель нагріву для забезпечення різних типів волосся. Товсті волосся потребують більш високій температурі, ніж штраф і сильно фарбованого волосся, так що це гарна риса, щоб мати можливість врахувати це.

Обмежити збиток з керамічним. Керамічні пластини поширювати тепло рівномірно і, отже, викликає менше пошкодження вашого волосся і керамічні також допомагає прискорити процес нагрівання.

Чи важливий розмір? Тут потрібно враховувати ваш тип волосся і довжини. Коротке волосся вимагають невелику тарілку, щоб дозволити вам отримати права в тому, де вам потрібно. З довгим волоссям ви можете піти на велику тарілку. Подумайте, що ви хочете зробити з випрямлячем теж, як це не тільки для гри в покер пряме волосся, можна згорнутися, Флік і додати об’єм з невеликою практикою!

Кілька інших речей, щоб виглядати включають: аварійний відключення через 30 хвилин, термостійкі ручки, можливість напруги. GHD керамічні Салон IV Styler пропонує автоматичні різну напругу і може бути використаний з легкістю по всьому світу!