омолодження шкіри обличчя з косметичною акупунктури – природною красою

Косметичне голковколювання є нехірургічним способом зменшення ознак старіння. У стародавньому Китаї, починаючи з династії Сун (960 AD-1270 AD), косметичної акупунктури працював в Імператорській сім’ї для підтримки нестаріючий молодий вид. Вираз «краса оманлива” ніколи не було більш справедливо, коли мова заходить про використання акупунктури для омолодження нашого обличчя. Тонкі стерилізовані голки вставляються в обличчі і на тілі, щоб допомогти баланс і регулювати енергію тіла або ци (вимовляється ~ “чі»). Фізіологічно голки допомагають stimilate виробництво колагену фібробластами.

Ефекти косметичні процедури акупунктури допомагає зменшити або усунути дрібні зморшки, глибокі зморшки менш інтенсивним, поліпшення особи тону і кольору, а також зменшити провисання і набряклість. Хоча, не є заміною для хірургічних підтяжок особи або ботокс, це хороша альтернатива, яка допоможе стирання 5-15 років від вашого обличчя. Ви також будете мати додаткові вигоди, які хірургію і ботокс не може дати. До них відносяться, поліпшення кровообігу, енергії, сон, травлення, і багато інших переваг для здоров’я, коли організм збалансованим.

Процедури тривають від 1 години до 1 ½ години і, як правило потрібно близько 10 сеансів, щоб мати можливість бачити результати. Технічне обстеження рекомендується або один раз на місяць, щоб кожні 3 місяці в залежності від вашої конкретної ситуації. Час від часу, лікарські трави можуть бути рекомендовані для поліпшення результатів лікування. Косметичне голковколювання має бути зроблено на початку нашого життя, як вона працює краще за все в якості превентивної терапії. До того часу ми досягнемо 25, наше тіло починає показувати ознаки старіння, особливо якщо ми живемо нездоровий спосіб життя (паління, алкоголь, не отримують достатньо сну і т.д.). Гарний час, щоб розпочати ці процедури, коли ми перебуваємо в наших 30-их.

Нижче наведені деякі з Подорож вилікувати перебування молодих Торонто природного клініки рекомендації:

1) Побільше спати
2) пити достатню кількість води, щоб уникнути зневоднення
3) Використовуйте УФ блок / антиоксидантними крем (навіть в похмурі дні)
4) кинути палити
5) здійснення на регулярній основі
6) Їжте свіжі фрукти і овочі
7) енергетичний баланс тіла (йога, медитація, голковколювання, цигун і т.д.)

Безкоштовні консультації 15 хвилин, щоб побачити, якщо ви є гарним кандидатом для косметичної акупунктури.

Існує також безкоштовний масаж обличчя з кожним косметичним сесії акупунктури. Масаж обличчя допомагає рухатися і злийте токсини з особи і для поліпшення кровообігу.

Зв’яжіться з нами сьогодні для подальшого consultantion.