засмага в солярії є правильним для мене

“Ви бачили в кожній вітрини торговельного центру, який у вас був привід їздити, але ви ще не пішли всередину. Звичайно, ви роздумуєте перевіряючи те, що засмага в солярії може бути в змозі зробити для вас, але у вас є сумніви. Ви чули чутки, що засмага в солярії є злом для вас. І навіть якщо ви зробили своє дослідження і вирішили, що це безпечно, ви не зовсім впевнені, що засмага в солярії є правильним для вас. Адже , ти просто звичайна людина, і ви повинні визнати, що ви не схожі на людей, яких ви собі відвідувати критий соляріїв.

Ось деякі питання, щоб запитати себе, якщо ви намагаєтеся вирішити, чи варто засмага в солярії є хорошим варіантом для вас:

• Ви горите легко при спробі засмаги в природному сонячному світлі? Хоча деякі люди досить щасливі мати шкіру, яка витримує випробування сонця, більшість з нас отримують засмаглим, якщо ми в променях занадто довго. Це не тільки боляче, але це, очевидно, погано для вашої шкіри. Засмага в солярії може запобігти проблеми опік НД, даючи вам, ніж загар в більш контрольованих умовах.
• Чи має ваша зовнішність покращиться, коли у вас є природний загар? Деякі люди бояться, що засмага в солярії дасть їм неприродний вигляд. Проте, більшість людей, які здатні природним загаром отримати той же природний вигляд зі свого засмаги в солярії салону. Якщо вам подобається, як ви дивитеся, коли ви робите отримати засмагу, то ви можете піти далі і піти в закрите приміщення.
• Вам подобається курортах та салонах? Засмага в солярії лікування Розслабитися. Люди, які люблять збирається отримати масаж і косметичні процедури або навіть, хто любить просто, коли прийшов час піти отримати стригтися знову часто виявляють, що додавання в солярій до краси рутина дає їм ще один спосіб отримати, що “мені час” поблажливості.
• Чи готові ви зробити ваші дослідження? Є, звичайно, свої плюси і мінуси кожної можливої ​​ситуації і так засмаги в солярії салони не є винятком. Це ніколи не гарна ідея піти в досвід наосліп. Але якщо ви готові зробити невелике дослідження на тлі того, як знайти хорошого салону, чого чекати, і те, що засмага вжити заходів обережності, то ви, мабуть, насолоджуватися своїм досвідом.
• Чи доводилося вам виїхав критий солярій? Якщо ви думали про це деякий час, але ви не пішли усередині одного з цих місць, ви повинні враховувати той факт, що немає ніякої шкоди в отриманні інформації. Не дозволяйте нікому продати вам будь-які послуги, які вам не цікаво, звичайно, але не бійтеся задавати питання і отримати більше інсайдерські знання про те, що солярій може зробити для вас.

Критий соляріїв розташовані по всій країні, так що це не повинно бути важко для вас, щоб знайти той. У самому справі, ви, ймовірно, виніс один регулярно яке Що змусило вас думати, що ви можете спробувати один в першу чергу. Це правда, що цей досвід не для всіх. Але якщо ви відповіли на ці питання з відповідями, які роблять це здаватися, що засмага в солярії салону, принаймні, варто перевірити, то ви можете відмовитися наступного разу, коли ви знаходитесь в зоні дії одного. Зрештою, ви не можете знайти те, що ви хотіли, якщо ви ніколи не перевірити його. “