виявлення акне тригери і уникати їх – що може бути причиною ваших важких кістозних акне

Як ви, напевно, вже знаєте, є набагато більше до акне, ніж поверхневі догляду за шкірою. Всупереч тому, що багато дерматологи скаже вам, що дієта має значення для лікування акне і шрами, які приходять з нею! Якщо ви багато енергетичні напої (наприклад, д-р. Enuf), або молюсків, або навіть багато природні «здоров’я» продуктів, які містять caregeenan або ламінарія або інші інгредієнти високої йодом.

Це може призвести до акне навіть у людей, як правило, не схильні до нього, і він, безумовно, може призвести до кістозні акне у тих, хто схильний. Саме тому виявлення акне тригери і уникати їх дуже важливо, якщо ви хочете позбутися від цього стану, а також позбутися від шрамів, які вони залишають.

Якщо ви приймаєте будь роду гормони, ті можливі винуватцем вашого шрамів від вугрової висипки. Багато ліків астми також може викликати серйозні проблеми шкіри. Ваш догляд за волоссям, гоління або інших туалетного приладдя і косметики також може бути важливим фактором. Виїзд на мережі для списку “безпечних” продуктів для використання, та інгредієнти, щоб бути напоготові проти.

В основному, це до вас, щоб бути детективної і бути старанним з виявлення та усунення будь-яких тригерів акне, і піклуватися про себе і свою шкірі, щоб повернутися на трасу, щоб хорошу здорову шкіру. Але це може бути зроблено, і невеликі зміни можуть виробляти величезні результати! Прищі не може бути вилікуваний, але його можна контролювати. Навіть важких кістозних акне можна управляти, якщо ви дізнаєтеся виявлення акне тригери і уникати їх.

Що стосується шрамів, які вони залишають, я хотів би запропонувати вам спробувати природні засоби. Вони безпечні і дуже ефективні.