виглядати молодий з вихідного під ніж

Якщо ботокс, ін’єкції колагену або косметичної хірургії не так на високий показник щоденник, щоб допомогти вашому сам виглядати молодше, читайте далі. Вам не потрібно йти на крайні заходи з виявлення додаткових яскравих вас, тому що є багато простих і природних способів, щоб оновити ваш погляд і допомогти вам виглядати молодше.

Один з перших питань, багато я рекомендую покласти гроші розмістити рот, буквально. Ремонт вашої посмішки. Останнє загальнонаціональне обстеження виконується Ропер зв’язків з громадськістю виявили, що більш ніж у шість з 10 осіб (62%) вважають, випрямлення кривих емаль може зробити дорослий виглядати молодий і 77% згодні з тим, що таким чином є одним з кращих інвестицій людина може зробити для поліпшення свого зовнішній вигляд.

Не просто зосередитися у вашій особі, щоб виглядати молодше. Подумайте про вашому тілі, теж. Є багато дешевих і весело питань, які ви можете зробити, щоб ваше тіло, щоб виглядати молодою і відчувати себе краще. Деякі з моїх прості ідеї включають в себе:

* Покладіть на більш яскраві кольори. У тому числі тіні вашого гардеробу змушує вас виглядати і відчувати себе щасливішими додаткові живий. Нехай всі інші поставити на пригнічують чорні на зустріч випускників.

* Встаньте прямо. У вас є більше тіла.

* Творити чудеса з статурою голодній дієті. Ці нижньої білизни змусить вас виглядати тонше в лічені хвилини.

* Возитися на склад лічильника. Мати приємний на складові лічильника. Отримати перфекціонізму і поради. Сфотографуйте себе, щоб побачити те, що, здається, подобається.

Мій останній рада, щоб тільки бути чесним і приймати про те, хто ви, можливо, тому, що люди можуть бачити сором у вашій грі. І найголовніше, бути впевненим, що будь-яке фінансування ви робите найкращий вибір для Вас.

Марк Монтано пройде святкова програма “10 років молодше,” макіяж присутній на TLC і Invisalign зацікавлених осіб, і прес-секретар.