Як дізнатися GHD випрямляч для волосся є справжньою, а не підробленої

Зі зростанням популярності GHD випрямляч для волосся, мені здається, що доглянута жінка не була б без нього. На прізвисько “Добрий день волосся” праски кожен, хто використовує їх, GHD випрямляч волосся є одним з найпопулярніших на ринку сьогодні.

GHD випрямляч волосся користуються великим попитом через їх керамічних пластин, які залишаються при постійній температурі, їх заокругленим кінцем стовбура і температуру середовища. Як ніби цього недостатньо, GHD випрямляч волосся також розроблені з статичний без пластин і універсальне напруга. З урахуванням усіх цих особливостей і дворічною гарантією компанії, більшість людей згодні, що ціна £ 109,00 до £ 119,00 добре варто гроші для чудового продукту.

При покупці GHD випрямляч для волосся, як ви можете бути впевнені, що це справжнє, а не підробку? Один червоний прапор, що це підробка GHD є низька ціна. Якщо ви бачите дешеві GHD випрямляч для продажу, особливо на Ebay або аналогічний сайт, це майже гарантія того, що це не реальні речі. Якщо ціна буде значно нижчою £ 100.00, його, ймовірно, стук-офф.

Багато з цих плей-офф виробляються шахрайські виробників у країнах Далекого Сходу. Вони розміщують дешевше теплових пунктів у GHD Тип корпусу. Це не тільки питання безпеки, але небезпека виникнення пожежі, а також. Остерігайтеся будь-якого продавця на інтернет-сайті, який перебуває в одній з цих країн.

Вважалося, що надійний спосіб ідентифікувати справжнього GHD було їх голограми теги маркою, але це вже не так. Оманлива дилери змогли дублювати GHD теги. Поряд з цим, вони також додають підроблені охоронних пломб на ці продукти, які можуть додати до плутанини.

Найкраще місце для перевірки надійних продавців справжнього GHD праски GHD є веб-сайт. На їх сайті вони мають наступні інструменти, які допоможуть споживачеві купити законні GHD продукти:

Сайт-Checker â € “Ви можете ввести ім’я будь-якого веб-сайту, який продає так звані справжнього GHD продуктів, щоб перевірити, якщо вони допущені продавці

-Поглиблене розділі часті запитання, що відповіді на багато питань про підроблені GHD продукти і що робити, якщо ви підозрюєте, що ваш продукт GHD не є справжньою

-Daily розміщений список несанкціонованих GHD дилерів

-Офіційний логотип, який повинен відображатися на веб-сайті будь-якого авторизованого продавця

-Листи офіційних салонах GHD

Якщо споживачі будуть витрачати час, щоб дізнатися про продукт, знайти офіційних дилерів або купити безпосередньо від GHD компанії, вони можуть уникнути покупки несправного стук-офф за значно менші гроші. Пам’ятайте, що ви отримаєте те, що ви платите. Якість коштує грошей і якість, що ви отримаєте з справжньої GHD випрямляч для волосся.