Чи є ваша шкіра передчасного старіння

Старіння є природною частиною нашого життя, але ознаки іноді з’являються передчасно. Передчасне ознаки можуть бути викликані як зовнішніми, так і внутрішніми факторами і, отже, необхідно, щоб навчити себе і застосовувати деякі прості правила.
Спосіб життя куріння є небезпечним вибором, який може прискорити нормального процесу старіння шкіри. Куріння може порушити приплив крові до шкіри, виснажуючи її кисню і необхідних поживних речовин. Цей вибір способу життя і до пошкодження колагену і еластину – білків, які забезпечують міцність і еластичність. Кинувши курити, ви зможете менше турбуватися про зморшки. Ви також скоротить складніших умовах, як хвороби серця і рак.
засмага: шкодячи фактор
Захист від УФ-випромінювання є одним з найбільш значних речей, які ви можете зробити, щоб запобігти зморшки, провисання і зміна кольору шкіри. Незахищений перебування на сонці може призвести до ранніх ознак старіння, як зморшки, тонкі лінії і вікових плям, на додаток до провокуючи набагато більш руйнівним шкірних захворювань, таких як рак. Що необхідно? Використання належних блок сонця і залишаючись у тіні може бути відповідь, якщо ви проводите багато часу на відкритому повітрі. Ви повинні також використовувати сонцезахисні креми під час холодних зимових місяців, тому що ультрафіолетові промені, хоча і менш шкоду, все ще може вплинути на вашу шкіру.
Продукти, які містять вітаміни і мінерали необхідні для доброго здоров’я. Дієта, багата овочами, горіхами, оливковою олією і боби необхідно зберегти зморшки на затоку. Здорова дієта не тільки зробить великої різниці від того, як ви виглядаєте, а й про те, як ви себе почуваєте.
Добре відомо, що питна вода є важливим правилом тримати своє тіло і шкіру зволоженою. Правильна гідратація забезпечить пружність і еластичність вашої шкіри. Ви тіло і шкіру сухою, коли можна пити алкогольні напої. Ці напої залишить вас і вашій шкірі виглядати і відчувати себе зневодненим.
Холодна, суха і вітряна погода може зробити природну вологість шкіри, щоб бути “витягнув”, щоб створити рівновагу між вологу шкіру і сухе повітря, процес, відомий як гідростатичного тиску. Гідростатичний тиск може зробити шкіру сухою і лущиться, що робить його виглядати і відчувати себе у віці. Як ми потрапили наших двадцятих, наша шкіра також втрачає здатність утримувати воду зсередини. Тому необхідно включити продукт догляду за шкірою, який піклується про вашу шкіру.
Підводячи підсумок, передчасне старіння можна запобігти, якщо ви зміните деякі способу життя та застосовувати деякі прості правила. Ці незначні зміни не тільки в плані профілактики ознаки раннього старіння, але також зниження ставок більш складні захворювання, такі як рак і хвороби серця. Відповідальним по догляду за шкірою буде розумний спосіб, щоб захистити шкіру і запобігти зморшки з’являються.