Каппа опис шкіри та обслуговування

) Опис: Цей тип шкіри, як вважають, складається з компонентів землі і води. Якщо у людини є цей тип шкіри його / її шкіра товста, м’яка, жирна і прохолодно відчувати. Шкіри обличчя людини є мерехтливої ​​порцеляни білястого кольору, схожа на Місяць, а волосся зазвичай товсті, кучеряве, жирної і темного кольору. Ці типи шкіри, з їх сполучної тканини, пощастить розвиватися зморшки після тривалого періоду життя.

б) Можливі проблеми: Якщо один шкіра перебуває в стані незбалансованим, воно може виявитися як розширені пори, дуже жирна шкіра, і вологий типи екземи, прищі, зморшки, прищі і води. Цей тип шкіри також схильні до грибкової забруднень.
Рекомендації по догляду за цим типом шкіри:

Цей тип шкіри більш схильні до закупорки і вимагає більше очищення в порівнянні з іншими типами шкіри. Треба бути обережним, щоб триматися подалі від жирних, засмічення кремів. Аналогічно, слід уникати важкої, важко переварити продукти, такі як смажені харчові продукти, жирне м’ясо, вершкове масло і десерти. Треба їсти, легкі, прості у дайджест, гіркий і сильний (добре пряний) Продукти харчування, як вони гарні, щоб цього типу шкіри.

Оливкова олія є найпрекраснішим рослинного масла і невеликої кількості імбиру на додаток до соком лайма можуть бути прийняті до їжі, щоб збільшити це характерно одне летаргічний травний вогонь. Слід приймати теплі ванни часто і повинні використовувати ніжні миючі засоби, щоб відкрити пори шкіри. Треба уникнути запорів і повинні намагатися отримати деяку роботу кожен день, щоб поліпшити кровообіг і допомагають очистити шкіру за допомогою процес потовиділення.

Життєрадісний, оптимістичний, ласкава, дбайлива індивідууми володіють незвичайної краси, яка набагато більше, ніж в шкіру глибоко. З іншого досвід всі руки швидко і шкідливий вплив на його / її шкіру від втоми і стресу. Внутрішня краса вважається справжньою красою, що не тип, який показує за сфабрикованим обличчі, але тип, який сяє весь шлях до кінця своєї душі, своєї реалізації або внутрішнього стану. Внутрішня краса виникає з менталітету і серця, які знаходяться в синхронізації, а не в ладах один з одним, що призводить до емоційних здивування, втрата впевненості в собі, стрес і занепокоєння. Внутрішня гармонія є основою зовнішньої краси. Слід пам’ятати, що доброта, чуйність і справжності природно, приваблюють людей до інших людей.