є красиві очі за допомогою солодкого нігтів

Ви коли-небудь дивилися ревниво на фотографії привабливих знаменитостей, як Люсі Лью, Періс Хілтон і Ніколь Кідман і сумнів себе, чому природа вирішила благословити ці світила з дивовижною, вічно довгі вії в той час як ви працюєте з тушшю і накладні вії, і тільки посередні ефекти? Ось секрет, який буде шокувати вас: всі ці голлівудські знаменитості приголомшують самі по собі, але вони взяли під свій контроль їх вії, роблячи їх ще більше і багато іншого стильно привабливим з вій. Через 2 години або менше, і для просто трохи більше, ніж можна собі уявити, щоб заплатити за масаж або особи, Sweet Nails у Ванкувері може надати Вам привабливі, яскраві, густі вії ви завжди хотіли.

Туш для вій буде йде в минуле, як тільки ви розглядали себе до набору напівпостійний розширень вій. Кваліфікованих естетик може безболісно застосовувати розширення, використання повністю безпечно клею для скріплення довгих синтетичних розширення для кожного з ваших вій. Ви зможете вибрати з великої різноманітності типів, від природних кольорів у відтінки синього, зеленого, фіолетового, фіолетовий, червоний або синій, що буде приголомшливо вашого кольору очей і надати Вам довіру, яку ви повинні володіти танцполі або щитова або просто здивувати себе і своїх друзів.

Ви можете бути здивовані чи Солодкий Нарощування вій нігтів вимагає багато після відходу, як тільки вони були застосовані. Якщо я повинен сказати одним словом, то, немає. Поки ви будете слідувати деяким основних покажчиків, вони будуть прекрасними і тривалість яких становить не менше 6-тижнів. Вам потрібно буде триматися подалі від гарячої парної місцях, як сауни і гарячі ванни. Крім того, утримуватися від потягнувши за ваші розширення, так як це може призвести до натуральних, щоб вийти. Нарешті, щоб уникнути проточною водою безпосередньо на вії.

Інша думка ви будете мають: як я буду знати, який стиль розширення можуть добре виглядати на мені? Це може бути там, де премією Солодкий Nails “, експерт служби входить в картину. Наш естетик, що пройшли навчання в Японії, яка є батьківщиною висунення якості вій, можете обережно перевірити натуральні вії, щоб оцінювати свої сили і довжини. Після цього, вона буде готова, щоб дати вам рекомендації професіонала про те, що довжина і стиль вій може працювати краще для вас.

Сам процес застосування абсолютно безболісно. Зрештою, кілька клієнтів засипають під час півторагодинного процедури. Під очима Гель майданчика буде використовуватися, щоб покрити ваші нижні вії і естетик плавно застосовує кожну батіг до верхньої частини набору. Як тільки ви відкриваєте ваші очі, ваші вії будуть відчувати себе абсолютно природно і з’являються чудові, а не штучним в найменшій мірі. Ваші висунення вій повинна тривати від 6 до 8 тижнів, однак передбачається, що ви повернетеся за додавання замість будь-яких втрачених вії приблизно кожні два тижні.

Кажуть, що очі є дзеркалом душі. Нехай ваш сяють красою і грацією. Солодкий нігтів у Ванкувері тут, щоб ставилися до вас і пропонуємо Вам красиві, елегантні вії ви завжди хотіли.