як зберегти каштанове волосся

Ми завжди бачимо всякі поради в журналах або брошури про те, як доглядати за кучерявим волоссям, які легко зв’язок, тендітні світле волосся, червоні, який втрачає його блиск протягом декількох днів, і чорні, як смола типу, який отримує знебарвленими після декількох прань . Але те, що про коричневим? Було статистично доведено, що каштанове волосся найбільш поширена на планеті. Як же тоді є дуже мало людей, даючи поради про те, як піклуватися про нього і як ввести її в моду?

Є насправді два основних типи каштанового волосся: природний і кольорову. У разі природного типу, він може увійти в широкий спектр структур, тобто він може бути крихким, рідкісні або товстий, з поділом решт, сухий або навпаки жирної, яка повинна бути вимита весь час. Основна проблема, яка є спільною для всіх типів є те, що вона може втратити свій блиск, якщо не піклуються належним чином.

Як і у випадку всіх типів волосся, коричневий необхідно регулярно мити з шампунем, який підходить його структуру. Якщо у вас жирне волосся, вибирайте шампунь, який розглядає цю проблему. Якщо ж навпаки, вона суха, з посічених кінців піти на дуже зволожуючим шампунем. Не забувайте про кондиціонер. Час від часу рекомендується застосовувати маску, щоб оживити його і змусити його сяяти.

Тип погоди впливатиме каштанове волосся дуже багато. Якщо вітер або мороз може зробити його більш сухим, ніж зазвичай, сонце може освітлити каштанове волосся надаючи їй червонуватий відтінок іноді. Це також може статися, коли ви йдете до моря, тому що сіль у воді або хлору в басейн може мати той же ефект, як промені сонця. Так що, якщо ви не хочете, щоб мити руки кольору у вас є два варіанти: ви можете покрити голову в будь-який час або використовувати спеціальний спрей, який зберігає інтенсивність кольору. Так як тільки перший є здійсненним варіантом, не забудьте взяти з собою спрей прибою, коли ви йдете до моря.

У тому, що стосується коричневе волосся, які забарвлюють, ви повинні знати, що колір висвітлює навіть швидше, ніж природним в літній час. Якщо ви хочете переконатися, що ваші волосся блискучим і виглядає свіжо пофарбований ви повинні використовувати тільки спеціальні шампуні і кондиціонери для фарбованого волосся. Важливо використовувати професійні продукти для кращого автомобіля і стійкі результати. Таким чином, ви можете бути впевнені в збереженні тієї ж колір, поки не потрібно, щоб ваше волосся фарбуються знову.